Intalnire Regionala La Cluj in 18-19 Septembrie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uff.... ce frumos mi-as fi dorit sa vin si eu, dar am fost nevoita sa plec din tara pt o perioada.... oricum, va invidiez pentru distractie
    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

    Comment


    • Originally posted by addyionut View Post
      ...si atat!(ca plec in grecia)
      Te-ai intors?ca am si eu vreo 2 poze pe care le vreau de la tine.
      sigpic

      Comment


      • toate ca toate, dar eu abia acum am reakizat ca filmuletul cu mine la indemanare nu este .....cum facem???? Martieneeeeeeeeeee
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • Ce tare-i asta Mario ! Mai bine mai tarziu decat niciodata.

          Comment


          • Nu vreau sa fiu rau...dar se pare ca addyionut si-a atins tinta...si de restul aia e...am zis nu vreau sa fiu rau dar nu asa se face,,,ai organizat o actiune...pune si pozele facute....dar mai faina e viata in Grecia...in fine..cand o mai fi painbol la Cluj fac alte poze
            Sa ie veselie
            Mario...n-ai treaba
            Last edited by valeriuciprian; 9 March 2011, 21:31.
            sigpic

            Comment


            • Apoi stai ca inca nu am intrat in posesia lor) baiatul cu paintbalul nu intra pe net
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Parca il vad pe Mario cu dozele de bere pe cap si vuvuzeaua in mana, facand probe de indemanare!

                Comment


                • Originally posted by KeanuRev View Post
                  Apoi stai ca inca nu am intrat in posesia lor) baiatul cu paintbalul nu intra pe net
                  Nu cred ca va mai fii nevoie...azi maine se implineste un an...si facem alte poze
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google