Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am citit,am privit poze si am ajuns la o singura concluzie ..a fost maxim ...ma bucur ca va placut ca o fost fain si de acum incolo ne pregatim ptr. nationala de la anul de la Brasov.
    Sa nu uitam si sa multumim Partenerului UNIOR TEPID(www.uniortepid.ro), ptr. tot sprijinul oferit,ptr. buna intelegere,premiile oferite,si foartei bune colaborari.

    Multumim sponsorilor..Sicaro-servis autorizat Dacia, Maniac Motors,Pasaj-Tot ce vrei din fier forjat-care a oferit cupele senzationale ptr. concursuri,Velpitar,Okian,si nu in ultimul rand Hidxenon care a oferit produse de calitate participantilor..multumim gabibv membru al L.C.Kronstadt ptr. tot efortul depus de a ne sponzoriza.

    Multumim tuturor membrilor L.C.Kronstadt care au sprijinit acest eveniment:stresu,kata1984, florinc_99, gabibv, nairod, mase_draq, ovidiu_elos, andrea, alex125, raluka04, MisuP, SSG, corvin24, sparky, nicosianu, waderus.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Multumim si noi!

      Comment


      • Multumim si noi pt. tot ,ne-am simtit excelent,foarte bine organizat.
        Sotie de

        Comment


        • Felicitari tuturor celor implicati si mentionati de catre Sebi8ta!
          Cred ca se vede ca ne-am simtit MAXIM!
          Event planner

          Comment


          • va multumim ca ne-ati fost alaturi!si va asteptam si la anul viitor cu drag.
            a-ti fost minunati!
            [SIGPIC]sigpic

            Comment


            • Ne-am simtit foarte bine. Multumim pentru tot!
              Work is for people who don't have time to play golf

              sigpic

              Comment


              • Deci se stie.... la anul in luna Martie 2012 Intalnirea Nationala se va tine la Brasov...organizata de Logan Club Kronstadt.
                Acum asteptam cu mare interes regionalele 2011 din tara.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google