Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Ionut. Ne odihnim dupa sarbatoare, mai bem putina apa, ne asezam mancarea ) saptamana viitoare facem vreo intalnire ?

    Comment


    • Manu daca bei apa e grav...arde gatul?

      De intalnire sa vedem oricum numai pe sambata daca e cv.

      Comment


      • Salutare L.C.V.J. ce ziceti ca mai faceti sau cum vati petrecut pastile.
        Tin sa va anut ca marianhoduna ne-a facut sub forum si acum urmeza sa ne alegem organizatorul si eu am zis sa il propunem chiar pe el ca organizator ca merita ca sa chinuit sa obtina acest lucru si eu am zis sal sutinem.Intrati pe sub forum si propunetil daca vreti bine inteles.
        Va multumesc anticipat.

        Comment


        • Neata , scuzati ca intervin si pe la voi , cat de curand voi veni la o intilnire de a voastra , dupa data de 25 04 2010 , ce ziceti ?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by costelHD View Post
            Neata , scuzati ca intervin si pe la voi , cat de curand voi veni la o intilnire de a voastra , dupa data de 25 04 2010 , ce ziceti ?
            Te asteptam cu mare drag!

            Comment


            • tinem legatura , sper ca ai numarul de tel. ,daca imi aduc bine aminte noi am mai discutat .......................!
              sigpic

              Comment


              • Am discutat dar iti las pm cu nr meu!
                Numai bine!

                Comment


                • Odata cu crearea noului sub-forum L.C.V.Jiului rog moderatorii sa inchida acest thread...multumiri din partea membrilor L.C.V.Jiului celor care au facut posil acest lucru...se stieeee...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Salut colegii... Frumos! Intalniri frumoase, Logane frumoase! "Imi place Loganul modificat, ala alb...!"
                    Poate ne vedem la Rausor, la VTM... Avem si un reprezentant LCDeva!
                    Bafta in toate si asfalt uscat!
                    ala' micu cu Loganu rosu!!!
                    Micutzu Julyo...
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google