Tot Felu De Chestii De Vanzare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tot Felu De Chestii De Vanzare

    Deci vand urmatoarele:

    Radiocasetofon Sony XR-4803 4X35 Watt, fata detasabila, 3 level D-Bass, full digital + transmitator FM MP3 pt stick USB well (nou) si telecomanda + stick de 1 Gb Kingston (nou) - totul la numai 150 RON

    1 bucata toba esapament originala (50000 KM), in stare destul buna zic eu, nu stiu cat se cere pe una, pt ea astept oferte de la interesati

    1 set huse imitatie ergonomice, se potrivesc de minune cu interiorul loganului pt ca sunt pe doua nuante de gri, au suport lombar, le-am luat cu 150 RON si sunt inca aproape noi, au stat 2 luni pe masina, arata impecabil, se dau cu doar 100 RON

    Cei interesati ii rog sa posteze aici. Multumesc.

  • #2
    Originally posted by VENOX View Post
    Deci vand urmatoarele:

    Radiocasetofon Sony XR-4803 4X35 Watt, fata detasabila, 3 level D-Bass, full digital + transmitator FM MP3 pt stick USB well (nou) si telecomanda + stick de 1 Gb Kingston (nou) - totul la numai 150 RON

    1 bucata toba esapament originala (50000 KM), in stare destul buna zic eu, nu stiu cat se cere pe una, pt ea astept oferte de la interesati

    1 set huse imitatie ergonomice, se potrivesc de minune cu interiorul loganului pt ca sunt pe doua nuante de gri, au suport lombar, le-am luat cu 150 RON si sunt inca aproape noi, au stat 2 luni pe masina, arata impecabil, se dau cu doar 100 RON

    Cei interesati ii rog sa posteze aici. Multumesc.
    da mi un pm cu nr de tel vreau toba !! Ceva poze ai cu ea ?
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #3
      Casetofonul s-a dat impreuna cu accesorii.

      se mai adauga la lista 2 scaune fata logan.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google