Probleme Cu Martor Sonda Catalizator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salut.
    Cu placere
    Daca vrei inca un sfat:baga benzina cu efix de la rompetrol(macar pina se stinge becul)-se va stinge sigur
    Numai bine.
    ps:daca-ti trebuie sonda noua,da-mi un pm
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #32
      Eu sper sa nu am nevoie de sonda noua.iar daca va fi nevoie sper sa se rezolve pe garantie.oricum multumesc de oferta.e bine de retinut.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Augustin-Yng View Post
        Salut.
        Cu placere
        Daca vrei inca un sfat:baga benzina cu efix de la rompetrol(macar pina se stinge becul)-se va stinge sigur
        Numai bine.
        ps:daca-ti trebuie sonda noua,da-mi un pm

        Stiai ca cel putin pana in noiembrie anul trecut efix de la Rompetrol era de fapt aceeasi benzina cu cea de la Lukoil? De fapt, combustibilii Rompetrol au fost Lukoil, datorita inactivitatii Petromidiei.:P

        Comment


        • #34
          Salut.
          De la luckoil am bagat o singura data si nu mia placut cum a mers masina.
          Eu am bagat doar petrom,petromV,rompetrol in cea mai mare parte.Si 30l de la luckoil si NU mai bag niciodata de la ei.
          Numai bine.
          ps:acum bag gpl de la rompetrol
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #35
            Originally posted by CMD View Post
            Eu am patit asa ceva cand mi-am pus un casetofon nou.Prima data mi sa aprins martorul ala si dupa nu mia mai mers kilometrajul adica acul de la kilometraj nu sa mai ridicat nici macar 1 cm doar la melodiile cu bass sarea pe la 120.Am mers si am puso pe tester mia gasit erroarea dar nu putea s-o stearga am rezolvat treaba cu casetoful dar becul a ramas aprins pana cand intr-o seara veneam sprea casa si ne observand ca sunt pe liber am accelerat si sa turat pana pe la vreo 4-5 mii de ture si sa stins becul
            Ei nah, chiar asa patesc si eu acum. Am schimbat mp3-ul acum cateva zile, si m-i sa aprins martorul de noxe si nu mai merge kilometrajul. De kilometraj ma gandeam ca are legatura cu mp3-ul, dar martorul ala credeam ca e coincidenta. Interesant...
            Cum ai rezolvat cu kilometrajul?
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • #36
              In mufa de la radio e un papuc in care intra 2 fire verzi. Trebuie sa scoti papucul din mufa si problema e rezolvata.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • #37
                E doar un fir verde, mai subtire.
                niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Fane View Post
                  In mufa de la radio e un papuc in care intra 2 fire verzi. Trebuie sa scoti papucul din mufa si problema e rezolvata.
                  Am scos acel fir verde, sa rezolvat problema, mersi mult de sfat.
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google