Tavita Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    eu am luat din selgros

    Comment


    • #47
      Eu mi-am luat de pe net, pentru toate masinile. Mi se par foarte bune ca si calitate si estetice. Daca este permis postez si site-ul, daca nu o sa va ajute mr. google. Pot sa va spun ca firma este din Craiova si face la comanda pt. orice model.

      Comment


      • #48
        In Iasi, tavita se gaseste la bazar, 60 lei.
        Alta recomandare care o fac cu caldura sunt covorasele tavita facute special pentru Logan si Sandero; croite exact dupa interiorul masinii, nelasand nici un cm liber. Pret 65 lei, in bazar la Iasi, acopera chiar si partea ridicata din spate pe mijloc.

        Comment


        • #49
          eu am luat de pe acest forum de la hriberiu, facut exact pt logan. se potriveste perfect, are marginile destul de mari. am dat 70 ron si mi l-a trimis acasa
          sigpic

          Comment


          • #50
            Eu mi-am cumparat tavita originala de logan de la dealer.Protejeaza f bine si mocheta din portbagaj si in plus nu o deformeaza.Acum cateva luni am carat niste benzina in portbagaj si mi s-a desfacut dopul la sticla si am varsat jumate de sticla in tavita(tavita la mine are si marginile ridicate)deci nu mi-a curs decat foarte putin pe laturi din cauza curbelor.Daca nu aveam tavita aia cred ca nici acum nu mai scoteam mirosul din masina.Eu spun ca e f utila.Am dat pe ea 140 ron -foarte mult pentru o bucata de plastic dar isi face treaba.
            sigpic
            TM 01 DEO

            Comment


            • #51
              Ai dat foarte mult pe ea gaseai cu maxim 60 ron no name foarte bune!

              Comment


              • #52
                da stiu ,oricum m-am grabit cand am cumparat-o.Asta este ce-i luat e bun luat si nu imi pare rau de bani.
                sigpic
                TM 01 DEO

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Red_Alin View Post
                  Spuneti-mi cati din voi aveti asa ceva,si daca este necesara aceasta tavita sau nu!!
                  Eu mi-am cumparat una din Selgros cu 30 ron si cred ca este foarte utila,deoarece protejeaza miocheta din portbagaj!!!
                  O sa pun si poza cat mai curand sa vedeti dac va place!!!

                  Da este destul de utila o tavita .
                  Attached Files

                  Comment


                  • #54
                    Urmaresc perfect forma, conturul si dimensiunile portbagajului;
                    Au o margine de protectie inaltă de 5,5 – 6 cm care impiedica scurgerea apei si a murdariei;
                    Sunt produse din material plastic flexibil, rezistent, durabil, de cea mai bună calitate;
                    Nu au miros;
                    Impermeabile si rezistente la temperaturi inalte si joase, la uleiuri si substante chimice;
                    Suprafata striată si centrul confecţionat din material anti-alunecare impiedica deplasarea bagajelor;
                    Sunt flexibile si usoare, ceea ce face deosebit de simpla instalarea si scoaterea din portbagaj;
                    Foarte usor de curatat prin stergere sau spalare cu furtunul.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google