Cumparare Logan Van Second Hand

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    logan van

    Originally posted by yarak16 View Post
    Buna ziua tuturor,

    am ocazia sa cumpar un Logan Van fabricatie aprilie 2007 cu 32.500 km facuti de un singur sofer (o doamna). Masina costa 4700 Euro si sta de aproape un an, confiscata fiind de firma de leasing.
    Merita sa fac achizitia asta, la ce ar trebui sa ma uit sa fie cat de cat in regula?

    Alte detalii:
    1.5 dci 70 (sau 67... cati or fi), dublu airbag, inchidere centralizata, mp3 player, servo directie, aer conditionat, geamuri electrice, gri metalizat... are tot ce se poate pune ca optional pe logan van, nu am vazut daca are airbag-uri laterale, in rest de toate inclusiv protectia din spatiu de marfa din plastic sau cauciuc, masina a fost de noua in jur de 11.000 euro.

    astept raspunsuri,
    multumesc anticipat!
    citeste anuntul meu de vanzare cu numai 16500 km 4500 euro albastru metalizat logan van

    citeste anuntul meu de vanzare cu numai 16500 km 4500 euro albastru metalizat logan van fara reparatii,primul proprietar
    Last edited by dianapolis; 10 November 2010, 02:30. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      vand logan van

      vreau sa vand loganul van pe care il am 2007, are 58000 km , diesel
      Attached Files

      Comment


      • #18
        @pyoauto - in duba asa ai avut din fabrica plasticele pe lateral?
        -vad ca pe partea laterala este inchisa cu platic...

        Comment


        • #19
          am si eu un logan van de vanzare la 4300 euro are 27000 km,motor de 1,4 mpi.
          Attached Files

          Comment


          • #20
            mai e de actualitate oferta ?
            Pizza Bucuresti | Servicii Web

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google