Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 90% sunt chinezarii ieftine, fara suport daca ceva nu merge. Nu se fac modificari, se conecteaza la USB bine asta dac anu vrei sa ii dai alimentare continua. Si presuunand ca nu ai si pe cea de spate la care trebuie sa tragi firul pana la luneta si s-o prinzi cumva acolo. EU am vazut vreo 2 modele si nu mi-au inspirat incredere.Cele mai ca lumea sunt peste 400 RON

    Comment


    • @sadicu, nu e vorba de antiefractie ci de neplacerile care pot fi create intr-o parcare (lovituri, zgarieturi etc).
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • Nu cred... să fim serioși. Îți fac mașina franjuri de la spate până la aripi și camera de bord n-o sa "vadă" nimic. Că sa nu mai zic că noaptea fara lumină filmează de nu mai poate. Și fără alimentare continua,majoritatea înregistrează când se produce un șoc dar și așa ar trebui sa fiu mort de beat și să mă arunc pe capotă ca să mă înregistreze. Orice alt scenariu e SF pentru camerele astea

        Comment


        • Originally posted by sadicu View Post
          ... ar trebui sa fiu mort de beat si sa ma arunc pe capota ca sa ma înregistreze. Orice alt scenariu e SF pentru camerele astea
          Si daca te arunci pe capota treaz nu te filmeaza?

          Comment


          • Daca vrei incercam pe mașina ta

            Comment


            • Inainte sa te arunci pe capota citeste intai aici:

              Si asta e doar un exemplu.
              Toate cele bune!
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • Pai ala e prost ca noaptea. Am alte pretentii de la un hot...
                Daca vrei tu iti dau si eu alt exemplu, poti sa ai camera de bord si la iarna cand or sa fie -10 grade o sa vezi ca se opreste automat, ca functioneaza doar la o anumita temperatura. Ca sa nu zic vara, daca bate soarele direct in ea la fel, se opreste automat. Ce mai faci in situatia asta?

                Comment


                • Originally posted by sadicu View Post
                  ... Ce mai faci in situatia asta?
                  Cobori din când în când si te arunci pe capota ca sa se reactiveze.

                  Comment


                  • Ca de obicei vorbesti doar ca sa te aflii in treaba, la misto. Sau sa mai faci un post. O iei pe urma lui K.

                    Comment


                    • Stie cineva detalii despre asta?
                      Cumpara camera auto dubla cu gps iuni dash x3000 plus display 2.7 inch unghi 120 grade inregistrare video 10201 iefin de la cel.ro. ✅ Ai livrare rapida in toata tara.

                      Comment


                      • Ca solutie de buget ( 2 camere ) cred ca este ok. Mie personal nu imi place absolut deloc cum inregistreaza, daca are calitatea din filmuletul postat pe site, prefer oricand un Yi dashcam.

                        Comment


                        • Actual foloses ca si cameră principală XIAOMI 70MAI PRO GPS. La ce calitate are și la preț e pe AliExpress consider că e cea mai bună achiziție la 250 lei cu card de până la 64GB

                          Comment


                          • VIOFO A119 V3 GPS + CPL Filter, card Sandisk High Endurance 128 Gb + kit alimentare HK3.
                            Urmeaza sa o montez. Poate ma ajuta cineva la sigurante:

                            Comment


                            • Salut. Eu folosesc din luna noiembrie aceasta camera pe oglinda dublă. Ce imi place cel mai mult la această camera ca se montează pe oglinda mașinii și nu este mare (2 cm mai mare ca oglinda.) Nici nu se observa.
                              Camera Auto Oglinda Zenteko Camera Auto Oglindă Offroad Zenteko Full HD Touch ecran 9 inch SM900CM OEMSM900CM la pret foarte bun. Zenteko Camera Auto Oglindă Offroad Zenteko Full HD Touch ecran 9 inch SM900CM OEMSM900CM in oferta Supermisto. Rate online.
                              sigpic
                              Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                              Comment


                              • Pune un clip filmat cu ea, te rog!
                                Last edited by 77sky; 9 May 2020, 20:55.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google