Cd Mp3 Player Blaupunkt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cd Mp3 Player Blaupunkt

    Am montat pe masina un radio cd mp3 player blaupunkt, in service autorizat dacia, dar nu am primit cod de deblocare. Voi avea vreodata nevoie de cod, sau acest model nu necesita? Este vorba de modelul care echipeaza standard dacia logan, cel cu fata detasabila.

  • #2
    Cel cu fata detasabila nu are nevoie de cod cum era modelul anterior.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #3
      am cautat un astfel de cd mp3 si cu ajutorul unui user de aici am pus mana pe unul . dupa cateva discutii am inteles ca pe astfel de cd mp3 nu merge comanda pe volan . chiar nu se poate adapta nimic pentru ele pentru ca am vazut ca sunt prevazute cu mufe pentru asa ceva .

      Comment


      • #4
        eu am cd normal modelul nou 2009 de la dacia blaupunkt si are fata detasabila dar are cod, l-am dat jos de pe masina si in cutia lui pe carte am si codul, ma mir ca voi nu aveti.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #5
          Eu am avut pe masina cd cu fata detasabila ( cd audio ) masina e din martie 2009 .. si nu are cod

          Comment


          • #6
            pai daca are fata detasabila nu are cod . sau nu are cod ca are fata detasabila. obligatia ta e sa iei fata de la player cu tine . vyp75 vorbeste aiurea in gara nu exista player de logan cu fata si cod pe logan!!!

            Comment


            • #7
              Blaupunkt

              Originally posted by vyp75 View Post
              eu am cd normal modelul nou 2009 de la dacia blaupunkt si are fata detasabila dar are cod, l-am dat jos de pe masina si in cutia lui pe carte am si codul, ma mir ca voi nu aveti.
              la ce-ti foloseste codul?
              eu am 2(doua) CD-playere "Blaupunkt"(unul cu MP3 celalalt fara) + un radiocasetofon aceeasi marca, toate comercializate in Loganuri an fabricatie 2007, 2008 si 2010. oricum le-am mutat, nu am avut nevoie de coduri. au functionat din prima. Radiocasul l-am dat unui prieten cu dacia 1300(a.f. 197x), i-am facut legaturile ca la carte si functioneaza super(fara a baga vreun cod)
              Eu beau sigpic

              Comment


              • #8
                greseala mea, nu are cod, l-am incurcat cu altul, mii de scuze
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #9
                  Stie cineva ce model este si ce specificatii are MP3-ul Blaupunkt ? (a venit pe PH1 Prestige)

                  Cam cum se comporta in comparatie cu un MP3 player aftermarket pe la 250 lei, gen Sony GT20/GT24 ? Este mai bun, mai prost, merita schimbul, etc.
                  '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                  Comment


                  • #10
                    Nu stie nimeni ? Am trimis mail si la Vocea Clientului dar pana acum nu am primit raspuns.
                    '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                    Comment


                    • #11
                      nu este comparatie intre Sony GT20/GT24 si Blaupunkt-ul cu care e echipat loganul. Se aude mult mai bine chiar daca pastrezi difuzoarele originale

                      Comment


                      • #12
                        Reda mai "clar" playerul Sony, din cauza finalului mai "puternic" cu vreo 3-5 wati, decit cel Blaupunct, dar daca am face un "race" de fiabilitate intre cele doua Blau ar iesi "campion", cu mult in fata lui Sony.
                        Sony face televizoare bune, dar in car audio e...

                        Comment


                        • #13
                          redau bine dar sunt rudimentare sculele astea blaupunkt.
                          tot blaupunkt am pe masina si ma gandesc sa il schimb cu unul mai performant
                          prostia nu doare dar se plateste

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            In schimb la partea de radio sunt excelente. Sunt supersensibile. Le-am comparat cu radiouri de Golf, Corolla si Focus si le-a dat clasa.

                            Comment


                            • #15
                              Si eu sunt multumit de cd mp3-ul Blaupunkt de pe masina. Mare diferenta nu am observat la Sony. Daca nu schimbi si difuzoarele cu ceva mai calitativ nu are rost sa schimbi mp3-ul de pe masina.
                              La moda sunt acum cele cu card de memorie .....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google