Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu este o mizerie, sunt colegi care au afaceri sau Gica contra care sar pe tine, unor colegi nu le place si se feresc sa mai scrie.
    Si eu ma enervez dar tot postez ce descopar, nici forumul nu este facut ok precum soft..... unde poti da un like, aici daca iti multumesc 10 ai umplut o pagina ( pt cine are pretentii de recunoastere)
    Asteptam si mai citim si pe afara, ex eu ma mai uit pe dacianer prin germania ( sa traiasca google traducere [emoji16] ).

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

    Nu va ganditi la t0rqemada, eu daca trebuia sa lucrez si sa fac ce a facut el la mine si nasu cu montajul camerei nu ma agitam decat daca primeam dublu fata decat a cerut el.
    Am eu clientii mei dar inca mai am chef sa stau pe aici [emoji39]

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
    Last edited by dl_dr25; 17 June 2018, 23:32. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Si eu am facut update la 9.1.3 si nu am nici o problema.

      Comment


      • Torq spune că avem versiuni hardware diferite. Ce an de fabricație ai?

        "Gratis și bun" trebuie sa fie, doar mă aflu în cele 90 de zile de la achiziție.
        Last edited by alex1ioan; 18 June 2018, 09:18. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • @cosmin_xff, ai facut ambele update-uri (~212MB si 17MB)? Nu vin impreuna ci se fac incremental.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • am primit doar update-ul de 212mb.

            Comment


            • Dupa acel update msi fa o amprenta si foloseste din nou toolboxul. Ar trebui sa mai primesti un update.

              Daca vei face operatia asta, poti salva continutul stickului si sa-l partajezi cu mine? Eu se pare ca am uitat sa-l salvezi. Am salvat doar lgu-ul de 212MB.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • Silviu, daca nu ma insel, update-ul de 12 mb este particularizat in functie de amprenta si harti, deci este posibil sa nu mearg si la tine.

                Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                Comment


                • @crisstora, a mers si la mine :-) dar il vroiam doar pentru inspectare.
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Daca il ai îl vreau si eu. Poate scap de problema cu ceasul înainte.
                    Last edited by 77sky; 18 June 2018, 17:38.

                    Comment


                    • @crisstora, pai tocmai asta am spus ca nu il am ;-) Am facut upgrade si nu am salvat continutul stick-ului inainte.

                      Dar nu rezolva problema. Eu o inca o am.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • O sa ma uit la mine daca am fcut backup si iti spun daca il am salvat.

                        NU mai cita postul anterior ! (QUOTE) Foloseste Post Reply!
                        Last edited by 77sky; 18 June 2018, 17:39.

                        Comment


                        • Originally posted by sebibv View Post
                          ...
                          Deci generatie = vs hw, corect?
                          Am corectat eu
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Eu am renuntat la Medianav si am pus unul android. E net superior si se misca si arata de 1000 de ori mai bine decat Madianav-ul. Rezolutia e FHD , comenzi pe volan, camera marsarier si camera frontala etc.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Eu pe cea veche am avut asa ceva si a fost super ok. Dar am vandut masina cu tot cu navigatia. Vreau acum sa inlocuiesc si eu Medianavul de pe cea noua cu un android. Te deranjeaza daca iti scriu in privat? Ptr ca am cateva intrebari, ca fost utilizator (cam doi ani) de navigatie android.

                              Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk

                              Comment


                              • E foarte fain dar parca nu am incredere intrgo chinezarie conectata pe can care sta tot timpul sub tensiune...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google