Tutoriale Video Pt Aproape Orice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tutoriale Video Pt Aproape Orice

    Aici gasiti cele mai multe tutoriale video cu diferite operatiuni de demontaj la Logan ....un baiat fff istet ...cinste lui ca ne invata si pe noi !!!!

    "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

  • #2
    nu stiu ce rol are threadul asta, chiar se stia de adresa aia...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Adonis,,ti-am scris in alta parte( probleme tehnice) ca acest baiat este CRISTI STREULEA si de aceste filmulete/tutoriale se stie de muuult pe forum.

      Daca erai mai atent observai ca aceste filmulete se regasesc si aici ...http://www.loganclub.ro/forum/tutori...ingur-f98.html

      Comment


      • #4
        lasa k nu i nici un bai ca le am mai postat odata.....gasiti peste tot in forum discutii care nu respecta threadul initial....macar de la acest subiect ceilalti au ce invata pt a nu mai posta aiurea....de exemplu ...eu n am gasit in " Tutoriale : Cum sa iti faci singur " acest site..http://www.tutorialelogan.ro/. .......trebuia promovat si pus la loc de frunte .....pt ca observ ca unii dintre voi aveti mii de msj postate pe forum si stiti pe unde sunt postate anumite adrese si informatii...eu desi sunt inregistrat de ceva vreme pe forum n am avut timp sa postez si sa gasesesc anumite informatii ....timpul meu este limitat 9-10 luni pe an...nici cand am cautat anumite discutii si informatii nu le am gasit usor pentru ca sunt discutii aiurea peste tot...nimeni nu respecta nici o regula.....gasim discutii despre "vopsitorie " la "mecanica " samd.....nu vreau sa fiu eu cel care face ordine pe aici
        dar administratori ar trebui sa nu permita astfel de discutii sau sa le mute acolo unde trebuie .....sper ca administratori sa nu se supere si sa ma sanctioneze pe mine....daca n am postat cum trebuie sa inchida sau sa mute aceste discutii....
        "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

        Comment


        • #5
          buna informatie eu chiar nu stiam de ea
          Vand piesa auto logan originale si aftermarket

          Comment


          • #6
            este sectiune dedicata tutorialelor Tutoriale : Cum sa iti faci singur
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google