Zgomot ventilator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am logan 1,6 mpi 2006 FULL. Nu vrea filtru de polen, dar am decupat partea de jos (sub bord în dreptul vaporizatorului) intr perfect filtru de polen de la renault clio 3 (25lei)

    Last edited by 77sky; 25 August 2021, 11:35.

    Comment


    • #17
      Originally posted by dinuadrian815 View Post
      Am logan 1,6 mpi 2006 FULL. ...
      Vezi ca ai gresit locatia pe forum! Aici se vorbeste despre masini fabricate din 2012 incoace!
      „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

      Comment


      • #18
        Scuze. E primul post.

        Last edited by 77sky; 25 August 2021, 11:35.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Andyno View Post
          Am un Loganici din 2015 de la un service. Masina are 45000 km si ventilatorul pe treaba 3 face destul de naspa...pe treapta a 4 a decoleaza din bord. Cred ca este descentrat pentru ca vibreaza si bordul.
          Si o intrebare...S a inventat la Logan filtru de polen? baga in habitaclu toate gazele din exterior de la masini cand merg cu a.c-ul! Dar se simt de zici ca esti cu nasul in toba lui ala )))
          Karma, episodul doi.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • #20
            Zgomotul de care spuneam a disparut. Brusc.
            Probabil ca a fost o frunza, cum spunea cineva aici.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • #21
              A inlocuit / demontat cineva ventilatorul aerotermei? Trebuie demontat bordul intergral, sau se poate slabi si distanta doar din partea dreapta?
              La mine pe treapta 1, "scartaie", mai ales daca masina trece peste denivelari (oricat de mici). Pe treapta 3 vibreaza tare, se simte tot bordul si volanul ca vibreaza. Are acumulate multe ore de functionare si km, ma astept sa nu mai aiba viata lunga.

              Comment


              • #22


                Atenție la data postării !
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google