Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De prin „mama Rusia”:


    M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

    Comment


    • Volan dreapta

      Ministrul Transporturilor a semnat un ordin prin care interzice circulaţia în România pentru vehiculele cu volan pe dreapta, cumpărate din afara Uniunii Europene.

      Comment


      • Nu cumva interzice inmatricularea? Daca esti englez si vii ca turist, n-ai voie sa mergi cu masina ta?

        Comment


        • Originally posted by abc View Post
          Ministrul Transporturilor a semnat un ordin prin care interzice circulaţia în România pentru vehiculele cu volan pe dreapta, cumpărate din afara Uniunii Europene.
          AFERIM !!!
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • Se modifica regulile privind omologarea(nu circulatia), in cazul masinilor cu volan pe dreapta.
            Parca e altceva, nu?
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • O "portita" de a circula ar fi Bg..
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Se interzice înmatricularea mașinilor cu volan pe dreapta ce nu provin din UE, cum Marea Britanie nu mai e în UE...
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • inca mai e in UE, dar va iesi exact atunci cand o sa inceapa "vitejii satului" posesori de "covrig" pe dreapta sa treaca pe la inspectie, ca le expira ITP-ul. Cand vor afla cat va costa operatiunea de mutare a volanului pe dreapta, isi vor da cu tesla-n c*aie (ma rog, cei care au, si nu ma refer la tesla).
                  M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                  Comment


                  • Bulgaria a terminat gardul de 133 de kilometri de la granita cu Romania. A fost construit intr-o luna.

                    La noi cat ar fi durat? 2-3 ani?

                    Comment


                    • Originally posted by 77sky View Post
                      Ramane asadar, aceeasi data contractuala pentru inaugurare - sf de Gustar 2018
                      Dap! In aceasta dimineata a devenit functional acest tronson strategic. Vor fi efectuate in continuare lucrari la aceste poduri (!), dar nu vor afecta precum in trecut circulatia rutiera
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment


                      • https://www.facebook.com/Ionut.Rusu.Comedy/

                        true
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Ahahhahahahah

                          Comment


                          • apropo. am renuntat la dragostea mea focusul si mi-am luat bmw nea k

                            un gunoi...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Sa te duca unde vrei, in siguranta!
                              Gunoiul, zic...

                              Comment


                              • Originally posted by Costi-bc View Post
                                apropo. am renuntat la dragostea mea focusul si mi-am luat bmw nea k

                                un gunoi...
                                ca si cum ai iubit-o pe Barabancea si ai trecut la Charlize Theron.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google