Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ivane tata.... nu pot decat sa zambesc la ce spui tu )) app de vorbit - uneori te adaptezi pentru fiecare nivel in parte ;)

    mr k ....nu te simteai prost cand erai singurul pe aici care tuna si fulgera aiurea? nici ceilalti baieti stelisti nu mai ziceau nimic probabil dandu-si seama de jocul stelei din ultima vreme...crede ma ca nu sunt singurul care o spune;) asa ca fapt divers
    Last edited by Champion; 28 October 2011, 14:00.

    Comment


    • Mai trage frate o diploma la xerox, poate poti folosi un limbaj decent. Eu tunam si fulgeram in felul de rahat in care vorbesti tu? Cat despre fotbal, m-am lamurit ca stii doar sa bati toba despre dinamo.
      Puteai fi si suporterul Barcelonei, tot trebuie sa te controlezi.
      PS: trage mai bine 2 diplome la xerox. Sa ai de rezerva. Apropo, universitatile din Pitesti sunt in top 100 de universitati din Romania? Iar diplomele se iau tot ca permisele auto?

      Comment


      • vad ca in clasament la pronosticuri sunt pe 2;)) tu pe unde esti ? cine e habarnist la fotbal? vrei iar sa revin sa te jignesc referitor la zona cizmelor de cauciuc? daca da spune mi ca iti la nr de tel si te rezolv intr-un minut astea sunt texte de strungar cel mult probabil d aia reactionezi asa asupra diplomelor)

        Comment


        • Thread-ul se inchide pentru FLAME!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google