Transformare Logan 1.4/8v In 1.4/16v De Clio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te trimit acum unde gasesti F4R 2.0 16v 140 cai...il cimperi si il pui ?

    Nu o sa pui nici 2.0 si nici nu o sa modifici masiv 8 valvele. Nu inteleg de ce agiti apele pe aici.

    Comment


    • Nu stiu daca pun , e problema cu rar . Am intrebat daca a pus cineva ca sa aflu mai multe detalii de la persoana respectiva .

      Comment


      • Si o dai la intors, al catelea esti care faci fix asa? Zici ca vrei sa faci si de fapt, doar intrebi sa te afli in treaba.... las-o jos ca macane....
        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

        Comment


        • Abia astept sa vina Pastele.
          Am pus la inrosit niste oua, dar nu mi-au prea iesit.
          Cred ca de aceea m-am suparat. Ma duc sa le vopsesc din nou.
          Last edited by Cezar; 27 April 2013, 20:48.

          Comment


          • Data viitoare inainte sa intrebi pune mana si citeste, gasesti destula informatie pe topicuri fara sa mai pui intrebari in plus si aiurea..
            "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
            Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

            Comment


            • Se poate inchde.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Se poate inchde.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Nu-l închideți, vă rog!

                  Aș vrea să citesc și eu din scoarță-n scoarță acest topic (sunt pe fugă acum)... eventual să pun și ceva întrebări. Și aș mai vrea, dacă se poate o poză mai mare precum cea de la avatar, cea cu ledurile la faruri.

                  Am avut și eu această intenție la un moment dat, însă montatorul mi-a spus (aici, la București) că o voi face pe răspunderea mea, pentru că pot primi amendă de la Poliția Rutieră.

                  În cazul în care este ceea ce cred eu și văd în poză, tu nu ai avut probleme cu poliția?

                  Mulțumesc.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                  Comment


                  • Te referi la vyp75? La farurile L2Ph2 cu semnatura in forma de u?
                    I have no special talent. I am only passionately curious.

                    Comment


                    • Da, la alea mă refer.

                      La L2 PH2, ledurile sunt pe lateral. Aș fi vrut să am și sus... dar am înțeles că dacă nu sunt prevăzute din fabrică, mă trage poliția pe dreapta. Sau a vrut montatorul să scape de mine?
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • Politia nu are ce sa comenteze deoarece sunt faruri de origine, model montat in Rusia, posibil si alte piete. Cel putin asa am inteles de la @planetara, ca le avea (are) si el pe stoc. In afara de benzile iluminate de cele 4 leduri nu difera cu nimic. (La noi benzile alea sunt pline si argintii).

                        Le-am avut si eu in vedere dar am renuntat, pe moment :-)).

                        Suntem offtopic ptr ca threadul asta are alta tema de discutie :-))

                        Vezi pe threadul lui @vyp75 unde gasesti mai multe poze facute cu farurile.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Am fost pe topicul cu Loganul 1 transformat în care a băgat 11000 euro, am citit, am rămas impresionat de ce a făcut omul acolo... No comment pentru pasiune și efort!

                          Mulțumesc pentru sugestie.

                          Cât despre faruri, le-am găsit pe topicul cu MCV-ul Stepway, transformat, logic, și el... N-arată rău deloc. Păcat că-s cam scumpe.
                          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google