Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa montajul instalatiei GPL nu mai indica cum trebuie nivelul de carburant, in loc sa scada, creste...
    Cei de la reprezentanta au zis ca au montat acel emulator.
    Care sa fie buba?

    Comment


    • Originally posted by dizy82 View Post
      La ultimul model de Logan 2 cu facelift are cineva poze cu bratele stergatoarelor? Nu inteleg ce stergatoare merg.
      Originally posted by anduvirgil View Post
      Am o banuiala ca se refera la modelul cu prindere tip "sulita".


      Sau valeo, gasesti in pachet prinderea tip sulita.
      Last edited by gogeala; 14 November 2018, 18:48.
      "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

      Comment


      • Întrebare de începător, cum setez ora în bord?
        Sau nu are ora?
        Mulțumesc.

        Comment



        • pagina 19

          De asemenea unele informații se găsesc în manualul de utilizare ....cu care a venit mașina și care e în limba română.
          Logan 0.9 TCe 2018

          Comment


          • Nu am în română, doar germana. De asta întreb, ca nu prea înțeleg care este meniul de ora la mine.

            Comment


            • La mine lipsește meniul cu km pana la revizie și ora.

              Comment


              • Am nevoie de (pentru montarea modulelor impuls cu închidere/deschidere geamuri din telecomanda) ieșirile din uch impulsuri închidere/deschidere pentru Sandero 0.9 tce an de fabricație 2016 . Uch-ul e produs de continental. Mulțumesc pentru orice răspuns.

                Comment


                • Originally posted by nelu_242000 View Post
                  La mine lipsește meniul cu km pana la revizie și ora.
                  Ora este afisata doar pe player/medianav (la medianav ai optiunea de afisare ora automata transmisa de GPS). Nu iti indica Km pana la revizie, cu app 0 luna/1000km inainte de revizie, la punerea contactului iti apare in bord o atentionare. Daca depasesti perioada/nr de km, ti se aprinde si martorul portocaliu de atentionare.

                  Comment


                  • Originally posted by oBED View Post
                    Ora este afisata doar pe player/medianav (la medianav ai optiunea de afisare ora automata transmisa de GPS).
                    Hmmm.....
                    Cum de nu am văzut ora pe player....?!
                    La mine este pe afișaj de pe bord.
                    Ora apare după „setup„ senzori pneuri.
                    Se setează prin apăsarea lungă a butonului de defilare meniu CB (ăla care e).
                    Last edited by anduvirgil; 15 November 2018, 12:14.
                    Logan 0.9 TCe 2018

                    Comment


                    • depinde de an, la facelift nu mai ai ora afisata pe bord, doar pe casetofon/medianav.

                      Comment


                      • La mine este afișată ora doar pe medianav.
                        În bord după resetare senzor roti urmează km totali.
                        În fine, nu ma deranjează acest lucru, doar ca tot am văzut la alții ora în bord.

                        Comment


                        • Ce "probleme"

                          1. dacă ai Medianav nu ai ora pe TdB
                          2. dacă ai ora pe TdB și Medianav, Medianav-ul nu e al mașinii
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by gogeala View Post
                            Am o banuiala ca se refera la modelul cu prindere tip "sulita".


                            Sau valeo, gasesti in pachet prinderea tip sulita.
                            https://altex.ro/cauta/?q=%2520stergatoare%2520parbriz
                            Asta cautam. Mersi.

                            Comment


                            • Am nevoie de ajutor (pentru montarea modulelor impuls cu închidere/deschidere geamuri din telecomanda) ieșirile din uch impulsuri închidere/deschidere pentru Sandero 0.9 tce an de fabricație 2016 . Uch-ul e produs de continental. Mulțumesc pentru orice răspuns.

                              Comment


                              • Scuze daca s-a mai discutat. Am schimbat rotile si am obs ca cele din spate au capacele, iar cele din fata....nu. Asa este si la voi? (Logan 0,9 2018)
                                You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 2 photos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google