Va Rog Sa Ma Ajutati Cu O Recomandare De Vopsitorie Auto!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Iti dai seama ca majoritatea celor care au vopsit masinile integral au fost victimele unor agresori necunoscuti care le-au zgariat masina in asa fel incat era necesar ca peste 70-75% sa fie revopsita, astfel s-a ajuns la vopsit integral. Probabil dusmani, betivi, e plina tara asta de oameni ciudati, sa zica mersi ca acum ceva luni unul prin Bucuresti a dat foc la nu stiu cate masini....


    )
    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

    Comment


    • #32
      75 % ?! iti mai iei o "cheie", dar cine perde atata timp zgariind o masina ?!
      ca sa fie prins si calcat in picioare ? si tot nu inteleg faza cu plafonul, care stiu ca e cel mai sump de vopsit. cred ca pa langa casco isi platesc ei diferenta.

      Comment


      • #33
        Sa nu fiu inteles gresit, masina mea si alte 5 de langa ea au fost zgariate de un idiot, si nu e prima oara cand reuseste asta.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • #34
          ai nr la semnatura sunama si iti explic cum e cu plafonu
          sigpicPreturi decente va asteptam pe la Garajul lui Sobolanu
          evacuari inox
          0720542118 0766964690 strada Soimus nr100 buc sec 4

          Comment


          • #35
            Fratilor eu mi-am facut-o pe a mea si m-a costat 700 E cu tot cu cuptor vopsea DeBEER lac Standox masina a iesit impecabila am facut-o la un baiat de la IPSO care lucreaza si acasa
            Mecanica pentru Dacia si Renault doar in Bucuresti

            Comment


            • #36
              ai poze cu lucrarea ? pe unde e baiatul asta ? 700 a fost totala ? cat ar face o schimbare de culoare ? inca vreo 300 ?

              Comment


              • #37
                din pacate nu am poze cu ea finalizata, la schimbare de culoare nu stiu cat vrea pot sa-ti dau datele de contact si vorbesti cu el la telefon
                Mecanica pentru Dacia si Renault doar in Bucuresti

                Comment


                • #38
                  da, te rog. trimite-mi un pm.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google