LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • isi anunta cineva prezenta?
    Stock is boring...
    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

    Comment


    • Imi pare rau ca nu pot veni saptamina aceasta , voi fi plecat din localitate.

      Comment


      • nici eu nu stiu sigur daca ajung, plec undeva simbata si este posibil sa revin duminica seara.Nu stiu inca

        Comment


        • Salutare la toti.Imi cer scuze ca nu am mai intrat pe acici dar am avut un program foarte incarcat .
          O intrebare am la voi .
          Mi a adus cineva cateva kituri de xenon , marca HID-noi noute la un pret de 80 lei setul?(include drosere, becuri , cabluri) si pe ele scrie asa 35w, 6000 k si H4-1
          Din cate am inteles ca H4 ar merge la logan dar nu stiu ce inseamna acel 1) H4-1.
          Intreb pt ca avreau sa i opresc si tatalui meu un kit dar nu stiu sigur daca merge -pt ca la pretul de 80 lei este foarte convenabil un kit xenon nou.Astept cateva pareri de la cei care au montat xenon.Multumesc

          Am elucidat si misterul cu acel 1
          Este vb ca doar pe faza scurta kitul are xenon..Urmeaza sa montez sa revin cu pareri
          Last edited by gabiopel; 9 July 2011, 23:31. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • asteptam parerile gabi, daca esti multumit de el poate te contactez si eu pentru un set. toate cele bune!

            Comment


            • Deci , omul nu are decat H4-1 .Pacat ca vroiam sa mi aranjez loganelul cu un xenon.

              Comment


              • Salutare colegi ce club!

                in data de 06 08 2011, adica sambata viitoare, o sa vizitam vulcanii noroiosi...poate facem si o intalnire? sa ne cunoastem mai bine? ce zice-ti ? puteti sa raspunteti aici daca doriti.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • avand in vedere ca nu ne-am mai intalnit de ceva timp, eu credca e un bun prilej si ar fi frumos sa ne intalnim cu colegii LC Brasov. ce ziceti?
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • imi pare rau eu nu pot ajunge. sunt plecat din localitate

                    Comment


                    • Salut. Nici eu nu pot ajunge .In acest weekenh voi fi pe transalpina si transfagarasan. Mi ar fi placut sa ne alaturam colegilor din Bv

                      Comment


                      • hai ca poate puteti totusi...ne mai cunoastem si noi o sa venim destui
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Stiti de unde imi pot lua niste pleaope mai ieftine ?

                          Comment


                          • Ce ziceti colegi Duminica pe 14 august facem si noi o intalnire?

                            Comment


                            • Prin Buzau se fac huse la comanda pt. Logan?Mi s-a rupt husa la scaunul din fata si nu as vrea sa cumpar Huse Universale ca nu prea se aseaza bine pe scaune.

                              Comment


                              • Originally posted by Catalin_bz View Post
                                Ce ziceti colegi Duminica pe 14 august facem si noi o intalnire?
                                eu sunt pentru, dar ar fi bine daca ar mai veni cativa loganisti...
                                Stock is boring...
                                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google