De verificat la livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    se pierde pe partea electrice daca umbli la cabluri. daca nu umbli si ai probleme, dai jos cd playerul si boxele si mergi la service fara. daca montezi la o firma autorizata sau la dealer nu e nici o problema. vezi ca se discuta pe alte topicuri, aici nu esti la subiect
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #77
      Originally posted by alindrgn View Post
      inainte sa imi iau masina mi-a zis cineva ca pot sa o cer cu rodajul facut.
      Tu cred ca faci glume. N-ar fi asta o problema, dar citeste multa lume pe aici si poate crede toate prostiile astea.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #78
        pana acum si eu am crezut-o
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #79
          Am fost ieri si mi-am luat si eu Loganul si avea 7 km la bord,si benzina pana intr-un litru+o zgarietura mica pe portiera de la sofer si una pe capote portbagajului
          Attached Files
          Last edited by Catalin_bz; 5 June 2009, 16:19.

          Comment


          • #80
            si ai luat-o asa? e bataie de joc. O iei de noua cu zgarrieturi?

            Comment


            • #81
              Ia pune poze sa ne convingi si pe noi...se dau atatia loviti si de fapt sunt rau intentionati.

              Comment


              • #82
                da Tweety maine o sa fac poze sa te convingi eu nu sunt printre aceia despre care vorbesti tu.

                Comment


                • #83
                  dar cum de ai bordul pe negativ? mai exact display-ul... si cu zgarietura astept poza, dar nu ma indoiesc ca nu e asa...si eu am luat-o cu lipsa de culoare pe capota...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #84
                    Uite si poza nu e de calitate ca e facuta cu telefonul si nu prea se vede dar oricum am incercuit zgarietura,oricum i-am aratat dealerului zgarieturile(nu sunt adanci si sunt foarte scurte)cand am luat masina si mi-a spus sa merg la ei intr-o zi sa imi dea cu polis
                    Attached Files
                    Last edited by Catalin_bz; 6 June 2009, 13:14.

                    Comment


                    • #85
                      Aseara pe A1 era un TIR bagat in sant cu masini pe el..Loganuri (bine, se poate intampla la orice marca, logic)...deci nu e exclus sa apara astfel de probleme cand aduc masinile la dealer. Stiu o faza cu Peugeot-uri parcate in curtea dealer-ului si prinse de grindina nasoala...toate reparate si vandute de noi ;)
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #86
                        @Catalin_bz: de bord nu ai zis nimic. cum de e pe negativ?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #87
                          @alindrgn, si Sandero-ul meu a venit cu CB-ul pe invers...e chiar misto. (cred ca de cateva luni au schimbat astia fondul si sunt pe invers toate)
                          Attached Files

                          Comment


                          • #88
                            Sunt Renault-uri cu acelais tip de afisaj (mai vechi, ce-i drept) pe negativ...arata ok
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #89
                              Acum asa se fabrica toate bordurile, dar mai sunt si stocuri cu afisaj portocaliu, in special fara CB.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #90
                                Salut. Sunt nou pe site, am comandat si eu un Logan ph2 saptamina trecuta,poate sa-mi spune cineva cit mai ma costa pina va fi masina pe numele meu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google