Promotiile dacia doar pe site...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai e deja in mangalia un showroom , bobolino la ce te referi?

    sigpic

    Comment


    • #17
      Buna,
      Vad ca nu s-a scris de mult despre acest subiect.
      Am fost azi hotarat sa-mi platesc avansul pentru un Logan SL PLUS la care am mai adaugat niste dotari suplimentare (vopsea metalizata-gri si bancheta din spate rabatabila 1/3-2/3). Dealerul mi-a spus initial ca daca scot din optiunile suplimentare bancheta rabatabila poate sa-mi onoreze comanda in doua saptamani, daca nu abia in septembrie. Ok spun eu, nu-mi iau masina in fiecare an deci accept sa astept pana in septembrie. Mai cauta prin calculatorul lui si-mi spune ca si in septembrie e o problema ca nici pe linie in fabrica nu mai e nici o masina care poate fi modificata cum vreau eu (chestia cu bancheta) si ca din septembrie se schimba normele de poluare si nu stie ce sa zica pentru ca nu mi-ar lua avansul si pe urma sa nu se mai produca modelul cu dotarile care le vreau eu. Ca o sa ma sune in cursul zilei de azi sa mai vorbeasca cu colegii dealeri. Ca a mai patit-o cu unul care a comandat un model, si a platit integral, dar pe urma nu a mai putut onora comanda si ca saracul om a dat inca 700 de euro (masina lui initial era fara AC si a trebuit sa plateasca si AC) Sincer am ramas fara cuvinte. Ce are ”sula” cu ”prefectura” (adica bancheta cu normele de poluare). Acuma sincer, avand peripetiile care le-am trecut si pe forum, daca as dispune de mai multi bani as pleca fara sa ma uit in urma, da ce sa-i faci nu te întinzi decat cat e plapuma, nu! Eu mai astept telefonul.....si inca ceva dupa cate am inteles Dacia din septembrie pregateste o ” revolutie fiscala” altfel nu inteleg de ce nu a vrut sa ia avansul din moment ce astept....cat vrea dacia numai sa iasa cum vreau! Astept comentarii, a mai pătit-o cineva? Cei cu comentariile ca dacia e cum e si ca e mai bun alceva si bla, bla sa se abtina, eu vreau masina noua la pretul cat e plapuma si dacia e ok, parerea mea.

      Acum doar m-am inscris pe forum, daca gresesc cu ceva imi cer scuze anticipat.

      Comment


      • #18
        Se schimb doar motorizrile pe motorina. Se trece la motoarele blue cu alte tipuri de catalizator.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google