Dacia Logan Vs. "&1.000.000 Car"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Logan Vs. "&1.000.000 Car"

    daca mi se permite, propun un topic de control al sectiunii asteia.

    dupa cum se observa, apar tot felul de topicuri "logan vs." masini din alte clase, atat ca buget cat si ca si calitate.
    consider ca e putin rusinos pentru un forum serios sa dea apa la moara la astfel de flame-uri care nu fac cinste Logan-ului. si-n plus, topicurile de genul se umplu de aberatii si copitate pictate in verde calare pe pereti. in spiritul "on-topic-ului" se pot ocoli aceste contraziceri.

    asa ca propun ca acest topic sa fie facut sticky si la aparitia unei discutii deplasate [mere vs. portocale] sa se dea link aici inainte ca discutia sa fie [sper] inchisa.
    daca nu sunteti de acord, atunci rog un moderator sa stearga topicul asta si sa ma lege de toba de esapament la urmatorul 1/4 mile drag race.

    o zi faina sa aveti.

  • #2
    Destul de buna ideea. Sa vedem daca o sa fie pusa in practica.
    Dar cel mai simplu ar fi inchiderea topicurilor respective de la primele semne de offtopic,jigniri,caterinca...etc
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      eu nu ma refeream la offtopic, caterinca, jigniri, ci la comparatii absurde "logan vs...".
      poate de asemenea sa fie o forma de punere in practica a regulamentului.

      Comment


      • #4
        Logan vs noul Mercedes E classe

        Bun topic, hai sa incepem. De ar trece loganul si de hopul asta! Am incredere in el!!!


        Ps:Sa ne mai inveselim si noi
        Attached Files

        Comment


        • #5
          mai e un topic cretin cu logan vs mustang

          Comment


          • #6
            @Alin0007: topicul asta are tocmai scopul de a blama comparatiile absurde. te rog nu polua.

            Comment


            • #7
              Logan nu mias lua niciodata mercedes decat daca as avea bani cu care nu voi avea ce face dar loganul este perfect la toate din punctul meu de vedere
              Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

              Comment


              • #8
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Se pot face atatia km la o masina din 2009 ?
                Deci ce sa mai zic de sh-urile aduse din Germania din 2006 pe care noi le consideram ,,masini''

                Comment


                • #9
                  Da, nu-i mare lucru, se poate sa fi fost taxi sau o masina de firma care facea tara zi de zi. Se vede dupa farurile matuite si volanul ala ca are kilometrii care-i are + micile imperfectiuni ale caroseriei.

                  A lui taicamiu din martie 2009 de cand avea 2800 de km a facut pana in prezent 110.000 +.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #10
                    Si banuiesc ca face taxi 8-10 ore, nu? Ca sunt masini la firmele de taxi care merg in 2-3 schimburi (adica merg nonstop) si fac mult mai mult .

                    masina aia cu f putini bani bagati in ea se poate "cosmetiza" si sa ia lejer 4000 pe ea. Totusi ce mi se pare dubios e ca vad ca are ceasurile schimbate, e varianta laureate dar are ceasurile negre .
                    Oricum nu are carte si nici fiscal, cu fiscalul te mai descurci dar fara carte nu stiu cine cumpara o masina . Poate la 1000-1500 sa o vanda.
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • #11
                      poate unul dintre soferi avea si el logan acasa si i-au placut ceasurile care le avea masina asta

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google