Intalnire Logan Club La Lepsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Propunerile voastre le astept aici .
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by valeriuciprian View Post
      E clar nu te-ai trezit ...nu am promis ca la urmatoarea intalnire iti dam bani numai sa stai acasa...ti-am spus ca trebuie sa ne platesti ca sa te mai primim...
      N-ati inteles niciunul. Trebuie sa-mi dati bani data viitoare, ca sa va mai suport pe amandoi , la un loc

      Comment


      • #78
        Aha...Vezi gl_mmm eu am inteles mai mult ca tine...
        sigpic

        Comment


        • #79
          @Valeriu: Deci da ai dreptate. Recunosc ca intelegi mai bine dacat mine. Fotbal nu prea stii tu ...
          @Lucian:Se poate plati si in rate ... Sper ca am inteles bine!
          Poze
          PS Sper sa nu se supere dan.Gutu ca am pus poze si cu masina lui fara sa-l intreb, dar arata prea bine ... Masina
          PPS Am si niste filmulete dar nu cred ca-i bine sa le pun ... Cei care au fost stiu de ce!
          Attached Files

          Comment


          • #80
            Nu incepe capitolul fotbal ca facem Recursul Intalnirii...Asa ca fapt divers...Dupa meci...Asa pe inserat ai fost suparat?
            sigpic

            Comment


            • #81
              Valeriu, ma bucur ca ti-au placut pozele facute de mine. Si pe inserat nu ... Nu eram suparat ... Incercam doar sa socializez. Oare lui Lucian i-a trecut picioru'?

              Comment


              • #82
                Piciorul? Sunt mai multe componente....Genuchiul, talpa, tibia. Mi-au trecut. Noroc ca am antrenament

                Comment


                • #83
                  Sunt mai multe chestii ce fac parte din picior care au fost perfect reparate(mai bine decat inainte)

                  Comment


                  • #84
                    frumoase poze si la mai multe intalniri......

                    Avem tara frumoasa dar nu stim s-o pretuim....

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google