Plec Cu Loganul In Italia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by marce View Post
    salutare se numeste cabana lac si am dat de ea prin intermediul www.viaRomania.eu,si e si foarte ieftin 50ron camera cu pat dublu.
    Vezi ca e cam nasoala aia.E si in Padure undeva inafara orasului,desi privelistea e cat de cat ok.Daca tu vrei asa mai inafara orasului..Oricum mai gasesti multe altele pe www.cazarearad.ro Daca vrei mai multe informatii vorbim pe privat.

    Comment


    • #32
      merci mult red_alin de fapt am sunat la cabana lac si i-am spus doamnei ca sunt cu familia si un copil de 3 ani si apoi mi-a dat telefonul fratelui ei ca el are ceva conditii mai bune si cabana se numeste LIR si si este undeva la 5 km de oras, mai ieftin nu am gasit nicaieri sper sa fiu in siguranta acolo,daca sti ceva de cabana asta da-mi un post replay sau msg privat
      cu respect

      Comment


      • #33
        salutare,eu de vreo doi ani fac spania de 4 ori pe an,la inceput cu un 1.4,nici o problema,acum cu 16 valve merge foarte bine,peste doua saptamani plec iar in spania,cand am venit am facut 2300 km in 23 de ore,masina full,in 9 luni am 27 000 km,nici o problema,folosesc doar benzina 98

        Comment


        • #34
          Masina mea are doi ani si aproape 50000 km.
          La orice ora din zi si noapte as pleca cu ea in Italia, Olanda...oriunde .
          Atata timp cat reviziile sunt la zi, totul e OK.

          Am incredere in utilaju romanesc si recomand la fel pt colegii care doresc sa plece cu Loganu ''afara''. Nu pica, nu se strica, nu protesteaza.

          PS: spun asta pt ca am avut de facut drumuri in RO (si 1000 km/zi) si n-a picat.
          Pe drumuri bune merge OK.

          Comment


          • #35
            Originally posted by marce View Post
            merci mult red_alin de fapt am sunat la cabana lac si i-am spus doamnei ca sunt cu familia si un copil de 3 ani si apoi mi-a dat telefonul fratelui ei ca el are ceva conditii mai bune si cabana se numeste LIR si si este undeva la 5 km de oras, mai ieftin nu am gasit nicaieri sper sa fiu in siguranta acolo,daca sti ceva de cabana asta da-mi un post replay sau msg privat
            cu respect
            De LIR sincer nu am auzit.O sa caut sa vad daca gasesc ceva informatii.

            Comment


            • #36
              salutare
              am revenit acasa,din italia,a fost un drum lung dar s-a meritat,iar acum sa va spun despre drum;
              masina nu a avut nici un fel de problema,am facut plinul in calarasi si am mers pina in timisoara unde am si dormit,deci un plin pina in timisoara aproape 600 km,cb imi indica 6.1,m-am trezit dimineata am facut plinul in timisoara si am plecat mai departe spre vama cenad unde am tecut fara probleme,in ungaria am mers cu 120km/h oricum masina era full de bagaje,eu ,sotia.micutul nostru,socru ,si soacra,am trecut in austria unde am facut plinul din nou,si mi-a ajuns pina in udine si mai aveam 2 liniute de benzina,deci aproape 3 plinuri marturisesc ca nu i-am dat mai mult de 120 125 km/h la intoarcere acelas traseu tot 3 plinuri,sunt foarte multumit de consum cb nu a sarit niciodata de 6,4.

              Comment


              • #37
                Se tine bine loganu la cursa lunga deci se poate!

                Comment


                • #38
                  normal ca se poate, eu am stiut :P
                  si un prieten al meu a facut turul europei cu masina, un 1,4MPI. Vreo 14 zile toata ziua huta-huta cu masina prin europa, de la est la vest si de la nord la sud. Nici macar nu si-a pus problema sa nu-i mearga... toata problema lui a fost ca a depasit limita de kilometri pentru revizie si aia au bagat strambe strambe. Dar a fost in regula...
                  Toate cele bune...
                  Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

                  Comment


                  • #39
                    @marce- Bine ai revenit! Te asteptam la o intalnire in Calarasi. Cauta thread "Intalniri/discutii Logan Club Calarasi"!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #40
                      eu am fost in italia(milano) si in austria(gratz) cu el si nu mi-a facut probleme , consumul nu m-a interesat 130-140 km/h cred ca aveam cam 12-14%

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google