Sticle Aruncate De La Etajul 10 Pe Plafonul Masinii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sticle Aruncate De La Etajul 10 Pe Plafonul Masinii

    Buna ziua,

    Luni seara cand am vrut sa plec cu masina la cumparaturi,am observat ca alarma a sunat de mai multe ori indicand ca a primit ceva lovituri.Dupa ce dau o tura in jurul masinii si vad ca de jur imprejur nu are nimic,cand ridic capul si ma uit la plafon vad ca arata de parca s-ar fi aruncat cineva de la etaj pe ea.Dupa aia am vazut ca langa stergatoare sant o multime de cioburi,deci s-a aruncat cu sticle pe plafon.Masina o am parcata in spatele blocului,am acolo am putut sa obtin un loc de parcare platit,iar eu avand apartamentul pe fata. Partea nasoala este ca nu mai am Casco la ea si acum trebuie sa platesc reparatia singur.
    Rugamintea mea este daca puteti sa-mi spuneti niste serviceuri de tinichigerie si vopsitorie care lucreaza bine si fara sa te usuce la buzunar.Daca stie cineva care din nefericire a mai avut de a face cu un service cat de cat.

    Multumesc si o zi buna in continuare.

  • #2
    Daca erai din Galati se rezolva...
    In principiu daca nu e zgariata / sarita vopseaua ar trebui sa se indrepte... un tinichigiu priceput o poate rezolva.
    GL-22-TOF

    Comment


    • #3
      In 2 locuri e sarita vopseaua pe portiuni de aprox 5 pe 7 cm....este tabla goala.... si vopseaua zgariata pe capota motor si restul plafonului unde nu a fost indoita tabla.

      Comment


      • #4
        eu daca eram in locul tau, pana sa o bag in service o luam din usa in usa sa-mi salut vecinii

        Comment


        • #5
          Salut, pune cateva poze cu indoitura ca poate te rezolva un prieten care are scule de indreptat tabla

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google