CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • m-am vzt azi cu geoxxx , mi-a dat flash dar nu am apucat sa reactionez

    sigpic

    Comment


    • cum intru in posesia unui stiker ??

      Comment


      • sta cineva in inel2?

        Comment


        • Salut scumpykul. Nu mai stiu daca tu erai cel care m-a salutat. Ai o masina culoarea albastru marin ? In inel sta si beciu si eu
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • CIC-ule era sa te calce de l-ai vazut? Ca tu nu prea vezi lumea pe strazi de obicei
            sigpic

            Comment


            • cicule si eu ti-am dat flashuri ieri..
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Christnacht View Post
                Salut scumpykul. Nu mai stiu daca tu erai cel care m-a salutat. Ai o masina culoarea albastru marin ? In inel sta si beciu si eu
                salut, nu nu eram eu.eu am un logan gri CT-74-ALY --stau pe eliberarii

                sper sa ajung duminica asta la intalnire sa devin si eu oficial membruu ;)) . pana acum sunt doar pe forum,nu si in trafic.
                Last edited by scumpykul; 2 July 2011, 15:03. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Eu stau aproape de eliberarii, mai exact pe Cutezatorilor, perpendiculara cu Eliberarii ... poate m-ai vazut pe mine, un logan negru
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • de fapt e gri ))

                    in navodari un ph2 albastru cu insemnele logan club...mai toata ziua il vad cine o fi ?

                    Comment


                    • imi cer scuze in fata lu' Pigoo pentru ieri seara....m-a claxonat aseara pe varianta......eu...nimic....sorry...
                      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                      Comment


                      • Astazi SNK se indrepta tare grabit spre Agigea (te-am vazut pe pod, eram intr-un Iveco) :P

                        Comment


                        • Eram amandoi. Azi chiar a mers incredibil de incet...
                          sigpic

                          Comment


                          • La consum la consum.....
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google