Folii Auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folii Auto

    Salutari tuturor loganistilor.
    M-am hotarat sa imi pun folii fumurii(de protectie solara si antiefractie, sau cum se numesc astea) pe geamurile laterale fata,spate si luneta.
    Am gasit un atelier undeva pe str. Domneasca colt cu str. Radu Negru langa un atelier I.T.P. Firma se numeste Mircos srl. iar baietii de acolo mi au cerut 350 lei pt tot.
    Spuneti-mi si mie, ati m-ai auzit de ei, fac treaba buna?
    Sau spuneti-mi un loc in Galati unde stiti sigur ca monteaza profesionisti si care dau si omologare, dar sa fie si accesibili d.p.d.v. financiar.
    Va multumesc.
    Cars don't kill people. People kill people!

  • #2
    sal kamikaze, acolo mi-am pus si eu folii, solarzone 7 ani garantie la ele, lucreaza bine baietii. mai am cativa priteni care si-au pus acolo. in concluzie recomand
    ONLY GOD CAN JUDGE ME
    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

    Comment


    • #3
      Originally posted by kamikaze View Post
      Sau spuneti-mi un loc in Galati unde stiti sigur ca monteaza profesionisti si care dau si omologare, dar sa fie si accesibili d.p.d.v. financiar.
      Va multumesc.
      Inca un atelier meserias de montat folie este pe Cosbuc langa fosta tipografie...au o reclama mare in strada.
      Ai numarul meu pe mesageria privata si vorbim.
      sigpic

      Comment


      • #4
        doresc sa pun si eu folii pe logan
        la ce atelier ati apelat, preturi, seriozitate,omologare?

        Comment


        • #5
          Originally posted by nicu500 View Post
          doresc sa pun si eu folii pe logan
          la ce atelier ati apelat, preturi, seriozitate,omologare?
          Eu am un prieten care munceste acolo pe Str. Domneasca colt cu Str. Radu Negru si au ceva experienta si iti dau si garantie si tot tacamul...sunt seriosi si foliile sunt omologate RAR...

          Originally posted by valeriuciprian View Post
          Inca un atelier meserias de montat folie este pe Cosbuc langa fosta tipografie...au o reclama mare in strada.
          Ai numarul meu pe mesageria privata si vorbim.
          Tot la aia de pe Str. G. Cosbuc s-a dus si frate-miu cu un Opel Astra G...si i-au cerut 800 de lei pentru folii...iar dincolo, pe Domneasca, 600 de lei...
          Last edited by CooSmiN; 26 June 2011, 13:29. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Deci unde se pun folii omologate si de buna calitate la noi in Galati?
            https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google