nici o zi fara o groapa in Arad - Alooo Primaria ! Se aude ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • normal ca se vor rezolva. ca doar vine campania ... si oricum anul viitor vor fi la loc, ca doar banii nostri circula.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Ştii ce e ciudat, că în ultimi 8 ani nu s-au făcut chestii doar cu 2-3 luni înainte de campanie.
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • Asta cam asa-i, se vede cate ceva.

        Comment


        • pe naiba ... drumurile de pe podul micalaca-subcetate, pasajul si giratoriul de la bila, voinicilor (intre si langa liniile de tramvai) sunt varza in fiecare an si se repara in fiecare an pe banii nostri cand de fapt trebuiau sa se faca bine de la inceput (tot pe banii nostri s-au facut) ...
          vlaicu este denivelat, rahaturile alea reflectorizante din mijlocul benzilor sunt o gramada scoate, becurile cu led sunt deja cateva arse (cand nici nu aveau 2 luni de functionare) cand ele ar trebui sa tina vreo 15 ani.

          deci pe banii nostri se fac lucruri proaste, dupa care se repara tot pe banii nostri desi ar trebui sa aibe termene de garantie.
          sa nu imi spui ca executantii le repara pe banii lor ca nu cred nici daca imi aduci factura.

          degeaba arata lucrarile frumos daca dupa 1 an sau 2 sunt praf. ca tot noi dam bani sa le reparam.

          LE: pe coborarea din Micalaca vis a vis de biserica sau format imediat dupa trecerea zapedii cateva gropi de toata frumusetea. desi reparate dupa vreo 2 saptamani ele nu ar fi trebuit sa apara pentru ca nu au trecut 5 ani de cand s-a facut drumul ala (desi la o lucrare de refacere totala a drumului cum au facut acolo garantia ar trebui sa fie de cel putin 10 ani).
          Last edited by bubu_vasile; 14 March 2012, 14:00. Reason: Automerged Doublepost
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google