Am Intalnit Si Soferi Trasniti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu stiu de unde pana unde ai semnalat tu o generalizare!!!..am spus de unde era masina incriminata..iar prin bacau trec de 3-4 ori pe an..fac 7000 de km pe luna..si am vazut multa prostie pe sosele...si crede-ma ca sunt documentat...
    salutare multa bafta
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • #32
      Citeste ce ai postat si apoi trage o concluzie.Poate eu sunt prea batut in cap.

      Comment


      • #33
        MAi conteaza unde este inmatriculata masina?...poate e soferul din alt loc, decat cel al masinii....oricum..........sa mai zic, ca in aceeasi zi la ore diferite, 2 masini cu nr de BT circulau de-an b....lea pe artele rutiere din Piatra NEamt. Una dintre ele, a provocat un mic accident chiar intr-un sens giratoriu, neacordand prioritate celui din sens (conducea o femeie...).
        CUm s-a zis mai sus...indiferent de zona in care locuim, si pe care o vizitam...legislatia rutiera e aceeasi, si se aplica peste tot.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #34
          >>>>

          Si o poza care m-a facut sa rad jumate de ora )))) 9gag-eri stiu de ce
          Attached Files
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • #35
            explica-ne de ce te face pe tine sa razi acea masina???
            MY CLA

            Comment


            • #36
              >>>>

              FAP .... arunca o privire pe 9gag si o sa iti dai seama "Forever Alone Party" ... daca intelegi ce vreau sa zic :P
              E acelasi lucru cu o masinuta mica rosie condusa de o blonda cu bot de ratza si are numere "PUS" sau HOR ...
              Last edited by Nicosianu; 8 April 2012, 16:05.
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • #37

                Comment


                • #38
                  Am intalnit in trafic tot felul de nebuni, dar ca asta .... Pozele sunt facute la mare in statiunea Neptun .
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    scuze de off,dar au pavat toate trotuarele cu dale?

                    Daca te loveste unul dasta il doare.n cot..isi ia alta cu 4,5 mil..
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • #40
                      Da toate trotuarele si toate parcarile sunt pavate. Arata super statiunea

                      Comment


                      • #41
                        Ce bineee.ca era jale..daca mai ai si un pici ceva..
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • #42
                          pe langa sarulesti.
                          Attached Files

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google