Aditivi in motorina...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Folositi deasemenea ceaiul de papura, pt tratarea varicelor

    Comment


    • #32
      ce mai reclama !!!!
      up !

      Comment


      • #33
        mai nu fiti rai, si eu am folosit METABOND MEGASEL la un renault laguna 2 si diferenta se simte, motorul merge mai rotund si dispare din tacanitul acela specific dieselului.
        Acuma am loganul 1.4 de 1 an si folosesc atat METABOND MEGALENE (aditiv benzina) cat si METABOND GOLD (aditiv ulei motor) si sunt multumit de ele.
        mai mult la revizia de 1 an am bagat in motor ulei METABOND TOP 5w40 sintetic.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #34
          Pai daca sunt pe piata certificati or fi buni de ceva. Eu unul folosesc si nu am patit nimic
          masini
          auto second hand

          Comment


          • #35
            pai da '' masini '' si eu daca beau astazi o marca de bere si maine alta toate sant certificate dar diferenta se vede mai tarziu un ficat o fiere si asa mai departe .
            a fost o gluma legat de ce ai spus tu !

            Comment


            • #36
              Asta e ultimul avertisment...daca ai ceva de vandut foloseste sectiunea bursa.

              Comment


              • #37
                Daca metabond ar face ce scrie omu mai sus,ne-ar obliga dacia prin contract sa-l folosim!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #38
                  Salut. As vrea sa va intreb si eu daca a folosit cineva solutia de purjat sistemul de injectie de la Wynns, adica acea solutie care o lasi sa mearga motorul cu ea la relanti. Eu am 300 k la logan dci si m-am gandit ca ar merita o purjare bineinteles daca nu cumva aceasta solutie imi poate afecta ceva grav la masina. Astept raspuns. Va multumesc anticipat
                  Last edited by fery20; 18 April 2013, 23:03.

                  Comment


                  • #39
                    Faceți experimente pe motoarele voastre?
                    Aveți probleme cu mersul motorului?
                    Consider ca acești aditivi sunt o cheltuiala in plus pentru noi!
                    Dovada:182000km la dci,doar motorina cu Lukoil si fara aditivi si nici ulei 2T.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google