Pareri Service Autocobalcescu Sector 1 /// Caut Service Serios

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pareri Service Autocobalcescu Sector 1 /// Caut Service Serios

    Am de facut cateva lucrari pe casco, respectiv - schimbat/reconditionat+vopsit bara fata, schimb trager, schimb set butuci, vopsit usi fata.

    Ma gandeam sa ma duc la Autocobalcescu de pe strada Cobalcescu, fiind in drumul meu.

    Stie cineva cum lucreaza?

    Nu exclud alt service, daca oamenii sunt seriosi.... ma intereseaza sa aiba decontare cu omniasig si sa faca treaba repede si bine, sa nu ma tina cu masina pe margine mai mult de 2-3 zile.

    Astept sfaturi......... si multumesc
    Last edited by kissfm; 4 April 2013, 22:15.

  • #2
    La ce ai tu de facut, orice service o tine mai mult de 2-3 zile.
    Mai bine ai cauta unul ce-ti da toroapa la schimb, cat timp ai masina in service.

    Comment


    • #3
      Salut, la Autocobalescu am facut eu capota portbagaj (rectificat vopsea) dupa ce mi-a fost spart. La Autocobalescu Splai am schimbat bara+vopsita si nu este nicio diferenta de culoare. Vopseaua este la locul ei si acum (am schimbat bara in urma cu 2 ani). Tot in Splai am facut toate reviziile si sunt multumit. Numai bine.
      Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

      Comment


      • #4
        Salut! O colegă şi-a vopsit o uşă , a schmibat şi butucul aferent (maşina spartă) şi a ieşit foarte ok. Eu am luat o baterie de la ei, aşa că nu e relevant pentru ce te interesează.

        Comment


        • #5
          Am fost la un servis de ***** pana la urma.... Romania!

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google