In Ajun De Craciun

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In Ajun De Craciun

    In ajun de Craciun - Sfanta Sarbatoare a nasterii Domnului, revin cu rugamintea de a redeschide singurul thread de pe acest forum - care face referire si la Dumnezeu:



    Multumesc frumos anticipat! Sper sa nu uitam cu totii un lucru elementar: suntem Romani si suntem crestini.

    Sanatate, bucurie si liniste sufleteasca tuturor!

    Ion

  • #2
    In ajun de Craciun - Sfanta Sarbatoare a nasterii Domnului, iti spun sincer...ai grave probleme.Dupa sarbatori sunt deschise cabinetele.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by ion_R5 View Post
      ...revin cu rugamintea de a redeschide singurul thread de pe acest forum - care face referire si la Dumnezeu:


      ...Sper sa nu uitam cu totii un lucru elementar: suntem Romani si suntem crestini...
      gresit ioane, suntem romani dar am fost fortati de mici sa fim crestini... obiceiuri din strabuni si nu-i putem invinui, n-aveau carte si biserica facea legea. daca aveai parinti catolici, ai fi fost catolic. daca aveai parinti musulmani, acum erai un musulman inrait. deci suntem ceea ce ne spun altii... sau cel putin asa se vrea iar eu nu sunt de acord! nu cand eu pot alege ceva pentru mine.
      eu am parinti crestini si credinciosi. desi m-au botezat, mi-au lasat libera alegere ce vreau sa fac in continuare.
      drept urmare cred in ce vreau eu, nu trebuie sa-mi deschida cineva ochii si sa ma calauzeasca catre acel ceva "divin".

      am citit cateva posturi din acest topic si il consider ca fiind o porcarie, o spalare de creier si manipulare a prostimei. din punctul meu de vedere acel topic este bine asa cum e, inchis.

      cei care doriti sa discutati despre chestiidivine, va invit sa http://lmgtfy.net/?q=forum+crestin , sa lasam pe acest forum sa domneasca masina
      Last edited by crististreulea; 25 December 2013, 00:15.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google