Ce este mai important de imbunatatit la un Logan ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kavarnap View Post
    Chiar si cind bordul arata 200, da!
    O fi cum zici tu, atunci am eu, impreuna cu multi alti posesori de Logan, probleme la spate, maine ma duc sa-mi fac un control.

    Ma mir ca un posesor (sau doar utilizatorul masinii lui tati?) vorbeste asa despre masina care ii serveste.
    Nu e masina lui "tati", asta unu la mana si doi, lamureste-ma cum anume vorbesc despre masina? Sau ai omis cumva titlul de la topic?

    Toti tindem spre mai bine, daca se pot aduce imbunatatiri la o masina, imbunatatiri pe care bugetul ni le permit, nu vad unde e problema.
    Daca pe tine te face o masina mai scumpa sa te simti mai altfel e treaba ta, poate mai bun pentru tine e un bemve din secolul trecut, nu stiu.
    Ce-mi place cum iti dai cu presupul cand nici macar nu ma cunosti. Nu e vorba de bani, e vorba despre cum a fost gandita/conceputa masina aia. In fine, nu stau sa-ti detaliez, ramai la ideile tale fixe si la generalizarile tale.

    PS: Da "Bemveu" rulez! De-asta mi-am luat E36 afumat cu motor suprem de 1.6 din anul 1900! Ca e ZA BEST!

    Aici vorbesc de pozitie la volan strict, despre care eu spun ca e inalta si foarte buna la Logan.
    Mie nu mi se pare asa de buna pozitia, de exemplu in comparatie cu Octavia pe care am avut ocazia sa o conduc, dar nici nu ma deranjeaza spre deosebire de confortul scaunelor. In fine: de gustibus non est disputandum .
    Last edited by Sifredi; 14 January 2014, 23:22.

    Comment


    • eu as mai urca minim o stea la ncap, airbag-uri laterale cortina, scaunele mai sportive, suspensia mai tare si masina o idee mai joasa.

      Comment


      • Logan 2 are tot 3 stele?

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • Nu are nici una, dar Sandero 2 are 4 stele.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google