Un Sofer Inteligent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cel putin a lasat portiera deschisa

    Comment


    • #17
      Originally posted by mr.K View Post
      Parea un X1. Oricum, parca trag ambele punti, si tot degeaba.
      Este seria 1.
      Eu cu cauciucuri all-season (cele mai proasta de pe planeta: hankook icebearg) tot ma urc pe nameti de 1 m si nu raman blocat.
      Degeaba ardem gazul cu X-uri ca nu fac treaba, ca ele cam fac.
      Iti dai seama ce penibil: x5 si cu gaz, ce iese din nameti. Uite asa, te caci in spusele din folclor

      Comment


      • #18
        Acum pot dormi linistit.

        Comment


        • #19
          Originally posted by vitriol View Post
          https://www.youtube.com/watch?v=XhXk4gN5OfI

          Cam cat de cretin trebuie sa fii ca faci treaba asta?
          Dizal power

          La ProTV comentariul clipului (in timp de rula) a fost de cea mai idioata speta, tipic postului tv: "soferul era sa fie strivit de alta masina, iar dupa ce masina a inceput sa ruleze s-a oprit brusc!"
          Nici vorba sa loveasca alta masina

          Cautati eventual stirea, mi-a ramas in minte datorita comentariului cretin in timp ce vedeai altceva pe ecran...inuman.

          Comment


          • #20
            eu am facut asta cu papucul 4x4 si in mlastina nu in parcare.am reusit sa ies din mocirla si nu am dat peste nimic.oricum papucul in treapta 1 il prinde si melcul.cand esti pe camp sau in padure singur mai merge . in oras risti sa faci boacane costisitoare.daca avea rabdare poate il ajuta cineva.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • #21
              DEci e cretin doar ca nu a avut inspiratia sa urce in ea sau macar sa calce ambreajul din mers. Atat doar ca s-a impacientat si nu a mai stiu ce sa faca, ca si "desteapta" aia cu bmw...In rest nu vad de ce e cretin ca isi scoate masina din zapada...
              Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

              Comment


              • #22
                Si bou' care filma nu putea sa coboare sa il ajute ? da asa sunt uni fac haz de necazu altora . oricum si ala cu skoda e un cretin ca putea sa impinga de la usa si cand o lua urca in masina
                http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                Comment


                • #23
                  Xplood,din 50 de oameni,POATE ar fi coborat 2 sa-l ajute pe ala. Asa ca...ceva mai rar in romania sa AJUTAM

                  Sent from my MB525 using Forum Runner
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google