Dezactivare Cont

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dezactivare Cont

    Dupa 6 ani de utilizare al Loganului Ph2 1,6 16v, am decis ca este momentul sa ma despart de acesta!
    Am vandut masina pentru un upgrade, si anume, Dacia Duster Ph2 Laureate dCi 110.
    In consecinta, activitatea mea pe acest forum va inceta!
    Asta nu inseamna ca nu voi participa la intalniri sau regionale!
    Mult succes!

  • #2
    Felicitari pentru noua masinuta, sa te poarte sanatos!

    Comment


    • #3
      Scuze ca ma bag, dar mi se pare pueril sa crezi ca activitatea pe acest forum este direct legata de ce masina ai. Suntem destui care avem alte marci de masini si totusi, asta nu e un impediment in a interactiona cu aceasta comunitate.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        scuze dar mare activitate nu am vazut

        Comment


        • #5
          Ca n-ai vazut tu, e partea a 2 a. Insa ea exista, fara concursul tau.

          Comment


          • #6
            esti avocat?

            Comment


            • #7
              Da...10 caractere

              Comment


              • #8
                @Daniel68: Si ce, de Guster nu putem vorbi?
                Si eu, daca as avea posibilitatea, as trece tot la Duster. Asa ca....poate vorbim si despre noua masina tot pe forumul asta.

                Comment


                • #9
                  Pai asta ziceam, atat eu cat si intunecatul: nu conteaza ca ai alta masina, pt ca discutiile nu se rezuma doar la masina X, ci la masini.
                  Si chiar daca n-ai avut prea multa activitate, poti continua aici sub forma "dusteroasa"

                  Comment


                  • #10
                    Mai ales ca noua masina e tot un fel de Logan...mai inaltat, cu roti mai mari ...si eventual 4x4!

                    Comment


                    • #11
                      Din moment ce a si sugerat sa i se dezactiveze contul probabil nu ii mai face placere sa continue pe acest forum, nu e vb de marca ,din cauza unora sau altora probabil

                      Comment


                      • #12
                        Contul nu se poate dezactiva. In schimb, poate sa nu mai intre pe forum
                        Si sa dea dezabonare la toate topicurile la care s-a abonat.

                        Comment


                        • #13
                          Nu are legatura cu o eventuala neplacere, nu e vorba de asa ceva!
                          M-am gandit ca nu este potrivit, avand alt model Dacia, sa continui pe Logan Forum!
                          Masina inca nu a venit - tocmai in ianuarie se fabrica!
                          Este vorba de un Duster 1,5 Dci 4x2 Laureate!
                          Cit despre activitatea pe forum, nu am avut timp de postari!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google