Retragerea Sau Nu A Dreptului De Moderare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Retragerea Sau Nu A Dreptului De Moderare

    Avand in vedere derapajele de moderare din ultima perioada, sesizate de mai multi colegi de forum, ale moderatorului @IancuMIC, am deschis un sondaj de opinie cu privire la propunerea de retragere sau nu a dreptului de moderare a acestuia.

    Intrebarile sunt 2, scurte si la obiect si pot fi sau nu argumentate:

    1. DA, mi se pare oportuna retragerea dreptului de moderare a lui @IancuMIC avand in vedere inacceptabilitatea dreptului de libera exprimare si a diferentelor de opinii.

    2. NU mi se pare oportuna retragerea dreptului de moderare a lui @IancuMIC si doresc ca activitatea domniei sale ca moderator sa continue in acelasi fel.

    Va multumesc si spor la treaba!


    Si ca sa sparg eu gheata, votez un DA hotarat!
    Last edited by Kojak; 5 May 2017, 09:28.

  • #2
    Tinand cont ca este un mesaj adresat tuturor utilizatorilor, puteai sa expui motivele (cu exemple) pentru care vrei sa ii fie retras dreptul de moderator.


    Mai mult, ai verificat regulamentul forumului? Permite astfel de actiuni din partea utilizatorilor?

    ~~~~

    Eu propun sa se inchida acest thread din motiv ca cerinta utilizatorului este neintemeiata (cum s-ar zice "lipsa de procedura").
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • #3
      Iti dai seama ca votul fiind public, nu o sa prea fie curajosi...

      Dar sunt curios sa vad pe cei cu "sange rece"

      Sa stii ca luandui moderarea nu-l schimbi.....dimpotriva il faci mai rau, asta e jucaria lui

      Comment


      • #4
        Va astept pe privat argumentele. Nu o sa scoatem un moderator si nici nu dam cu pietre in in el doar pentru ca 1-2 persoane din zeci de mii au o problema cu el.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google