Antena 3 si Antena 1 evacuate de ANAF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanez View Post
    N-ai vazut ca le-a taiat Dragnea salariile si bugetul?
    Aa.. asta ai ratat, n-ai vazut.
    in schimb si-a dat lui personal rezerva bugetara mai mare

    nu stiu daca salarile le poate decide presedintele camerei, alea sunt specificate in lege, hotarare de guvern, etc. asadar le-a taiat din bugetul de cheltuieli, nu din salarii. deci nu prea avem cum sa vedem ceva ce nu exista de fapt
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Nici din bugetul de cheltuieli nu le-a taiat, ca s-a scumpit hartia igienica.
      Bugetul a scazut pentru ca sunt mai putine salarii de parlamentari de platit 466 fata de 588 alesi in 2012.
      Poporul pesedist crede lozincile aruncate de sefii partidului, fara sa verifice ce e in spatele unor cifre vanturate pe sub nas. Bine, majoritatea nici nu pot verifica, in sensul ca nu-s capabili.
      Nu e cazul lui Fane, el doar a fost la sedintele de partid, orele de indoctrinare.
      Stiti cum sunt femeile alea batute de sot, care se reintorc de fiecare data acasa, pentru a mai incasa o papara dupa aia?
      Asa si boborul pesedist, stie ca partidul o sa-i dea cateva firimituri si dupa aia teapa, dar tot pe ei ii vor vota la urmatoarea tura electorala, cu aceleasi promisiuni.
      Last edited by mr.K; 15 February 2017, 12:06.

      Comment


      • Originally posted by Seba View Post
        in schimb si-a dat lui personal rezerva bugetara mai mare

        nu stiu daca salarile le poate decide presedintele camerei...
        Nu. A taiat maririle salariale nejustificate, date de oprea.

        Originally posted by mr.K View Post
        Nici din bugetul de cheltuieli nu le-a taiat...
        Bugetul a scazut ca sunt mai putini...
        Esti dezinformat. Nu numai pentru ca sunt mai putini. Mai documenteaza-te.

        Comment


        • Esti dezinformat. Nu numai pentru ca sunt mai putini. Mai documenteaza-te.
          Ma dezinformezi tu, zi de zi.

          Comment


          • mr.K nu-l contrazice pe Fanez...el este direct implicat...chiar acolo langa Dragnea...este chiar in mijlocul lor...dar ma opresc aici ca iar imi dau astia un warn pe aici.

            Comment


            • Originally posted by bolovan View Post
              ... ma opresc aici ca iar imi dau astia un warn pe aici.
              Dupa ce ca ai mutat discutia si esti offtopic, le mai zici "astia" domnilor moderatori.

              Comment


              • ma scuzati ..este o forma de exprimare....deh...provin dintr-o comuna in care in mod traditional castiga PSD-ul...deci mi-au ramas si mie sechele.

                Comment


                • n-ar trebui ca discutia asta sa se mute la "orice va trece prin cap"?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Organizeaza un referendum, cu intrebarea asta.
                    Sau; sunteti de acord sa stergem ultimele 10 posturi?
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Votez: DA! (oricare dintre cele doua este intrebarea).

                      Comment


                      • Originally posted by Fanez View Post
                        N-ai vazut ca le-a taiat Dragnea salariile si bugetul?
                        Aa.. asta ai ratat, n-ai vazut.
                        hahahaaaaaa !!! le-a taiat de le-a triplat !
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google