Sa discutam despre MUZICA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • orgasmiq
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • I love Shania Twain!



      Comment


      • cum spune si mishu_wrc : SISTEM TURBO !! ) mie unu imi place :p si mai rar asa un etno ;)
        sigpic

        Comment


        • Parazitii,spike, Bug Mafia....astea numai in masina mai am voie sa le ascult.Acasa aude fata!!!Si ceva manele la bautura

          Comment


          • ultimul mp3 pt masina continenoua piesa de la ""Soulja boy --crank dat soulja boy""
            cateva de la B.U.G. Mafia.....fara zahar....diverse......

            si bineinteles MIHAI MARGINEANU popa:
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • zic si eu...

              Sar si eu cu o optiune pentru rock... Nu prea imi place sa-mi fac publice gusturile dar am vazut ca suntem cam minoritari... Deci Manowar, Maiden, Twisted Sisters, Ramstein, Led Zepp si lista ar fi foarte lunga. Personal nu ascult manele. Asta nu inseamna ca daca ma nimeresc la vreo nunta unde se asculta fac pe grozavu' si ma ridic si plec. Doar ca nu- mi cumpar asa ceva si nu merg in locuri unde se asculta manele decat daca sunt obligat s-o fac. Si asta nu inseamna nica ca nu respect gusturile altora.Hai sa traiti!

              Comment


              • frumos spus sambo. dar nu sintem minoritari, sintem raritati greu de gasit in zilele noastre :d

                Last edited by crististreulea; 21 December 2007, 12:36.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Hop si eu ca sa mai echilibram balanta "Alexandra Prince - Rising High", "Joonas Hahmo - Sound Of Sunday", "Bellatrax & Sophia May - I Can't Help Myself (Sunfreakz Mix)". Cam atat momentan. Ideea e ca si eu ascult orice ma gadila frumos la ureche. Doar ca melodiile din sfera celor enumerati de <vitriol> mai sus au intotdeauna prioritate ;)
                  I don't drive fast...I fly low !!!

                  Comment


                  • putini dar rai...

                    Eu unul ma simt minoritar doar pe forum... Chiar daca in Romanica se aculta mult manele, atat timp cat Phoenix si Iris umplu stadioane de zeci de ani, nu e cazul sa-mi fac probleme. Iar ca exemplu recent adaug si ca Tiesto a prestat doar intr-o sala polivalenta iar Stones au cantat pe un stadion.

                    Deci, oricat de la moda ar fi manelele, nu se vor ridica niciodata la nivelul unui fenomen de masa. Guta si tot neamul lui nu vor reusi niciodata sa adune atatia oameni la un loc.

                    Diferenta (din punct de vedere muzical si nu altfel) dintre noi si ceilalti este uriasa si consta in aceea ca noi IUBIM ce ascultam pe cand lor doar le place ce asculta.

                    Comment


                    • nu mi s-a postat tot ce am scris . Pe scurt : nu am nimic cu nimeni . treba lor ce asculta dar nu suport rock-erii care injura manelistii si nu numai si mai ales aia cu campaniile lor de 2 bani " ANTIMANELE" . aia trebe impuscati )
                      sigpic

                      Comment


                      • haideti sa enumeram care cum stim niste formatii romanesti,vechi...adica vechi.mie imi plac.au niste melodii,care sunt chiar melodii,nu ce se face acum.incep eu?
                        3SUD EST,ANIMAL X,N&D,SUSTA,NON STOP,ANDRE,AKCENT,BLONDY...stiam mai multe,dar nu-mi vin in minte acum.care mai stiti postati aici
                        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                        Comment


                        • Ca să nu creez alt topic, hai să-l readuc p-ăsta la viață...

                          Pentru cine vrea să vadă cum arăt, acum are ocazia.

                          Hai Hui - "Mi-e Dor" (Official Video)

                          * eu sunt < băiatu' > de la chitară bass (n.r. aia cu 4 corzi)

                          Enjoy!

                          P.S. În urmă cu vreo două săptămâni unii cred că m-au văzut la TVR1 la extragerea loto...
                          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google