Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stie cineva cat as putea duce pe plafonul masinii fara ca acesta sa se strice ?
    am de ridicat niste glafuri de travertin de la pietrar si cica ar avea 500 kg. o pot face din doua drumuri ?

    Comment


    • Eu am cumparat bare de portbagaj originale de la reprezentanta iar pe ele scrie maxim 80 de kilograme. Deci cam asta ar fi oficial.
      Acuma...cat pune fiecare pe dacie...e alta poveste. Mai bine dai un ban altcuiva cu o masina potrivita pentru carat. Parerea mea.

      Comment


      • pai, tot la asta cred ca ajung.

        Comment


        • As putea sa-ti dau nr. de tel. al cuiva cu o duba sa discuti cu el despre pret etc. Mie mi-a luat convenabil pentru doua drumuri la tara. Vorbim pe PM daca vrei.

          Comment


          • multumesc, dar are pietrarul o duba. o sa vad cat cere.

            Comment


            • In cazul asta, treaba e rezolvata

              Comment


              • O controversă la nivel internațional privind costumele sportive. Federația Internațională de Handbal a impus niște criterii pentru echipamentul de la handbalul pe plajă în regulament.
                - băieți: obligatoriu maieu și șort care să nu urce mai sus de 10 cm peste genunchi, deși poate fi oricât de lung (era o vreme când fusta se măsura așa)
                - fete: pe lângă top, ele trebuie să poarte bikini (pentru că materialul trebuie să fie mulat pe corp) iar partea laterală trebuie să fie mai mică de 10 cm. Nu mai mare, ci maximum 10 cm.

                Și, la prima competiție a olimpiadei juniorilor, spectatorii (probabil mamele și tații fetelor care se îmbrăcau conform regulilor) au protestat cum că IHF exploatează sexual tinerele sportive. Cam asta este priveliștea. Mă întreb dacă transmisiunile TV au nevoie de bulină "Acordul părinților".

                5bc08fdffc7e93c47b8b45a6.JPG

                Comment


                • A fost hackuit forumul? S-a transformat in mercedes forum...peste noapte domne.
                  Attached Files

                  Comment


                  • S-a mai discutat...ambele forumuri sunt gazduite pe acelasi server...se mai incurca "matele"

                    Comment


                    • Si masinile despre care se discuta sunt cam la fel...deci de asta nu prea mai conteaza pe ce forum esti. Logan, Mertzan... tot 4 roti.

                      Comment


                      • CeDeBe-L
                        Dacă ar mai fost mr.K în forum, n-ai fi rămas „nepedepsit” pentru un asemenea „sacrilegiu” scris.
                        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                        Comment


                        • Mda, pentru ca mr.K a fost pedepsit permanent pentru un „sacrilegiu” nescris.

                          Doar o parere si nimic mai mult..

                          Comment


                          • Ne mândrim sau n-avem cu ce? https://romaniprinlume.info/scurt-me...6QAunebrhJza8c

                            Comment


                            • Ordinea este ceva firesc.
                              Există o ordine în Univers. Cine o face? Dumnezeu? Sau avem o explicație științifică pentru toate aceste fenomene și forțe nevăzute?
                              pentru cei interesati.

                              Comment


                              • Voua va functioneaza forumu
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google