Pareri,bune/rele Despre A2a Intalnire A LC In Zona Moldovei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa o luam cu inceputul...Am rugamintea ca pozele si filmuletele sa fie postate in topicul acesta iar aici sa ne dam cu parerea ce ne-a placut si ce nu ne-a placut la aceasta intalnire.
    Deci mie nu mi-au placut urmatoarele:
    1-nu am prins peste mare
    2-m-am plimbat cu un ATV stricat
    3- cei care au venit la doar intalnire nu au stat seara la vila la noi...Spun asta deoarece la cat de simpatici si glumeti sunt mai mult ca sigur iesea show-ul si mai mare.
    4-ca ma durea capul dimineata
    5-ca aveam ochii unflati de parca am sudat toata noaptea
    6-ca Romania nu a batut Franta
    7-ca nu a tinut macar 4-5 zile dezmatul
    8-ca nu m-am plimbat cu telegondola
    9-ca nu s-a citit "organizat" adica intr-o biblioteca ceva...Fiecare citea pe unde il apuca
    Partea cu masa de la final trebuie tratata cu indiferenta pentru ca nu are rost sa umbrim aceasta reuniune cu acel eveniment neplacut.
    Inca o data felicitari organizatorilor pentru reusita.
    sigpic

    Comment


    • #17
      WLW vezi ca mai sus este cel care are DDR. Gasesti ca si la tine numarul in semnatura.
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • #18
        Eu am Loganul DDR
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • #19
          Apropo domnu Steel nu vina noastra ca au gresit aia ciorba sau ce au facut ei important e ca ne-am simtit bine impreuna cu totii si a iesit frumosa intilnirea: cel putin din puncul nostru de vedere asa ca sa nu lasam o cioba sa ne strice relatiile!!!!!Numai bine din Piatra Neamt
          sigpic

          Comment


          • #20
            Baieti, sincere felicitari. A fost totul super ok si eu unul nu m-am lasat influentat de chestia de la Moldova.

            Sper sa veniti la Iasi cand vom incerca sa facem o intalnire regionala in februarie.
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • #21
              Apropo bravo tuturor participantilor!!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Dooku de unde ai modelu ala de stopuri?Din cate vad eu is pe leduri poate poti pune si un pret scuze de off.Despre intalnire cred ca a fost prea tare din ce am vazut in poze.La cat mai multe

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google