!!!Au Nevoie De Ajutorul Nostru!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eu nu o sa pot ajunge. Sunt la munci.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Si eu sunt de munca ... daca scap mai devreme ne auzim la telefon...(poate treci si ora la care aveti de gand sa mergeti...)

      Comment


      • #93
        Eu vin .... banuiesc ca o sa mergem dimineata.....programul este 8-12 .....
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • #94
          tre sa vb cu doamnele de acolo sa vedem si cand sunt toti copii acolo sa nu fie la scoala etc... sau macar marea majoritate...

          azi am fost sa vb acolo dar au orar dala de ``instut de stat`` mai incercam.

          sigpic

          Comment


          • #95
            Program de gravide.....8-12
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • #96
              Eu vineri am curs de la 10 la 12.

              Comment


              • #97
                Deci, cum a ramas? Se mai merge maine sau nu?

                Comment


                • #98
                  in cursul zilei de maine veti fi anuntati ce si cum prin SMS. nu am reusit nici eu nici andy sa ne potrivim cu programu lor de stat idiot... dar maine mi-am rezervat special o zi ptr problema asta. asa ca tinem legatura.speram ca maine sa finalizam actiunea complet...

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    am fost am facut piata , in afara de cele de pe factura mai trebuie 2prigat si pungi... la unele produse sunt mai mult de 26 de bucati , ce e in plus le vom imparti aleatoriu la copii de acolo...
                    azi la 16mergem la ei... cine vrea sa vina sa dea un semn...
                    Attached Files

                    sigpic

                    Comment


                    • Cum sa desfasurat actiunea? A iesit bine? Asteptam vesti de la voi. Imi pare rau ca nu am putut veni, abia acu am ajuns acasa, au fost ceva probleme la munca.

                      Comment


                      • am fost am dat am plecat.
                        ce e e important este ca acei copii au apreciat si dulciurile si hainutele , si se vedea fericirea in ochiilor , auzeam barfe gen: ``uite ne adus nenea dulciuri`` ``uite ciorapi grosi`` si alte dastea si zeci de multumiri in cor.


                        partile negative si modul josnic de comportament al personalului nu-l mai expun , decat asa pe scurt. nu aveti voi sa faceti poze , dupaia ne-au facut poze cu aparatul lor. ne-au pus langa pungi si ne-au facut poze cu pungiile. dupa ce au vazut ca nu plecam sau gandit sa cheme si copilasii sa le inmanam pachetelele. si dupaia hai copii gata cu galagia ca avem treaba si noi neam simtit si am plecat...
                        cateva poze din cursul zilei de azi , urmand sa-mi trimita si cei de la orfelinat niste poze pe mail...

                        ca fapt divers fiecare pachetele a continut:
                        1.kinder bueno
                        2.punga sugus
                        3.snickers
                        4.chips lays
                        5.prigat nectar
                        6.oreo biscuiti
                        7.napolitana joe

                        pe langa cele facturate am mai luat 2prigat si niste pungi , dar astea nu mai conteaza.
                        au ramas si unele produse vreo 10pungi de chipsuri , 2ciocolati , 6napolitane , 2sugus etc... le-am pus in 2pungi mare si am rugato pe o tanti de acolo SINGURA/UNICA care era AMABILA , sa imparta la copilasi la o gustarica etc...
                        Attached Files
                        Last edited by SoNyKeL; 8 October 2010, 19:07.

                        sigpic

                        Comment


                        • Imi pare bine ca ati rezolvat totul si imi pare rau ca nu am reusit sa vin - scuze si felicitari din partea mea... sanatate si aveti grija de voi

                          Comment


                          • Felicitari! Personalul ******, daca eram acolo sigur ma luam de ei ca asa am boala pe sistem. Numai bine baieti
                            Last edited by andy_x3m; 8 October 2010, 23:53.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Imi place sa cred ca am facut actiunea asta din inima si am ajutat cum si cat am putut. Mare mea fericire e ca am adus o urma de zambet si un strop de fericire in inimile micutilor care traiesc acolo.
                              E drept, poate ca am deranjat cu gestul nostru, ca am vrut sa ajunga totul direct la copii, dar macar asa stiu sigur ca ce am luat au ajuns la ei.
                              Dupa toata actiunea am un singur regret... trebuia sa avem voie sa petrecem macar o jumatate de ora cu micutii din plasament, sa ne jucam, sa petrecem un pic din timpul nostru cu ei... sa simta ca nu am venit doar sa le aducem ceva si apoi sa disparem, probabil ca mai tot din viata lor de pana acum.
                              Va multumesc celor care ati rupt din putinul vostru pentru niste necunoscuti.
                              sigpic

                              Comment


                              • am primit pe mail pozele promise de catre cei de la centru.
                                atasez aici toate pozele primite. 3trei...
                                Attached Files

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google