Sigla LoganClub Arad

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu propun sa supunem la vot.
    Sa deschida careva un poll ca sa votam.

    Comment


    • #32
      Sorin, respect pentru munca ta ! Ultimele doua in varianta Prestige sunt amandoua bestiale ! Mie imi place foarte mult ultima varianta. Cum si cand le punem pe masini ?
      Bubule da-ne un semn de viata ! Nu mai stim nimic de tine.
      Last edited by lau; 18 February 2009, 23:29.

      Comment


      • #33
        frumoasa versiunea a patra. spor la gasirea versiunii finale
        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

        Comment


        • #34
          Pagu ca sa fiu un pic rautacios cu tine sa sti ca comunistii nu aveau idei si deci nu puteau sa conceapa o sigla.

          Aceste sigle se numesc de fapt embleme si ele reprezinta clubul si comunitatea din care faceti parte.

          Daca tot s-a propagat ideea noastra de a avea o emblema care sa ne reprazinte ,idee care a plecat din clubul nostru din Brasov ,noi fiind primii care am facut asa ceva(asa stiu eu) sa va zic si de ce am adoptat asa ca idee si am si puso in practica;
          Emblema reprezinta clubul Brasov prin ceea ce este imprimat pe ea si anume simbolurile orasului Brasov asase vede in primul rand din ce zona esti.Pe timpuri daca va aduceti aminte existau domnitori fiecare domnitor si cetate avea un blazon al sau acel blazon era purtat de stegarii cetatii cu mandrie,ptr. ca reprezenta cetatea lor si obarsia din care faceau parte.Asa ca noi purtam mai departe insemnele orasului de care suntem mandrii si in acelasi timp suntem mandrii ca facem parte dintr-o comunitate ( club ) atata de mare .Deci in concluzie sa fiti mandrii ca aveti o emblema care va reprezinta zona voastra.
          Unul mie i-mi place a doua varianta facuta de voi adica a doua poza.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #35
            mai baieti, daca tot sunteti la dezbateri...nu mai ziceti ca arata prea x sau arata prea y...ziceti ce element sa schimbe cu alt element, adica schimba zidul ala cu o imagine a muntilor din zona cutare, etc...
            trebuie sa dezbateti constructiv, altfel nu iese nimic. si noi am plecat de la ceva si am ajuns pana la urma la un punct comun, si arata superb.
            @sorinj : nu te supara asa de repede, doar ca oamenii nu stiu nici ei ce sa schimbe concret, si doar nu le place asa de mult versiunea actuala, ia-i la rost, pune-i sa caute ce imagini vor ei si sa le posteze sa puteti vota ce va place si ce nu ;)
            bafta!
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #36
              Pagule vin-o tu cu o sigla.Sunt tare curios de propunera ta!)

              Comment


              • #37
                Nu dispun de materialele necesare, si de bugetul necesar configurarii unei sigle corespunzatoare logan clubului!
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • #38
                  ok...materiale : un calculator cu un program, din miile de programe, pentru editat poze ; buget : cateva minute sau ore in fata calculatorului mai sus mentionat...

                  sau trebuie sa ai un prieten care sa aiba cunostinte in cauza, si sa te ajute, valabil pentru toti din LCArad, noi asa am facut!
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #39
                    sorin ai zis sa iti dau idee ti`am dat o idee nu te da batut.As face eu dar nu ma pricep chiar deloc la modificat poze ca as face eu
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Multa gitatie, si asta e dine, dar sa fie sgitatie constructiva si numai reprosuri!
                      Parerea mea!
                      Bafta la alegerea variantei finale!!!!!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #41
                        Eu nu am ce comenta ,sigla facuta de @Sorin este OK nota 10 + din parte mea.
                        Last edited by bubu_vasile; 23 February 2009, 10:15.

                        Comment


                        • #42
                          Am scris in viteza si a iesit ca draq!Revin:
                          Multa agitatie, si asta ebdine, dar sa fie agitatie constructiva si nu numai reprosuri!
                          Parerea mea!
                          Bafta la alegerea variantei finale!!!!!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #43
                            hmmm ... scuze pentru intarzierea de pe aici dar am o gramada de probleme si ... de fapt chiar nu imi lipsea sa imi faceti voi.
                            Cine a spus ca sunteti prea mici ca sa stiti cu ce se mananca comunismul are dreptate. Nu cred ca trebuie sa mai abordam aceasta tema, dar s-a dat replica la asta.
                            Marius si Evol: opriti-va acum pana nu o dam in alte chestiuni.

                            Si acum sa revenim la subiect.
                            1. Nu pot inca sa imi dau cu parerea care imi place mai mult din siglele alea. O sa mai studiez si o sa imi spun parerea.
                            2. Ca si stickerele, suportii de numere sau alte insemne LoganClub, si siglele sunt optionale de pus pe masina. Daca majoritatea membrilor din Arad o sa decida o anumita sigla nu inseamna ca ceilalti sunt obligati sa si-o puna pe masina daca nu le place.
                            3. Ca lucrurile sa fie constructive ar trebui ca cei carora nu le place sau care au o idee de imbunatatire sa vina cu variante. PAGu': mai acu ceva timp te laudai cu niste poze cu masina ta prelucrate in nush ce program. Ce te opreste sa o faci din nou. Chiar as vrea sa vad varianta ta. Te asigur ca daca imi place o sa o iau in considerare si o sa o votez. Este valabil si pentru altii care vor sa faca propriile variante de sigle. E usor sa spui "e comunista" sau "nu imi place, fa-o ... asa" si sa o faca altul in locul tau care pierde timp sa faca varianta fiecaruia.
                            4. Nu punem inca un poll pana nu asteptam si alte variante de sigle ale celor care nu le-a placut nimic de pana acum. Apoi le punem pe toate la votare.

                            PS. Nu o sa mearga poza cu loganurile in forma de club pentru ca daca inghesui poza aia in 5 cm nu o sa se inteleaga nimic din ea. Pe calculator se vede destul de ok, dar pe sigla nu o sa se vada mare lucru.
                            Last edited by bubu_vasile; 20 February 2009, 09:47.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #44
                              Mie imi plac toate (aia nr 3 parca, e reusita tare, cu degradeurile alea).

                              Votati, nu votati - scoateti varianta finala sa o pun pe masina (stickeru).
                              In loc de ''dacia asistenta'' pun emblema Logan Club Arad, o sa arate beton si-o sa fiu mandru s-o am pe masina.

                              Comment


                              • #45
                                Nu mai vine nimeni cu alte imagini?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google