Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    speranta moare ultima. poate poate mai reapar
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #17
      siria asta e la voi in arad?e beton !!!

      Comment


      • #18
        da alex ... daca vrei esti invitatul nostru
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #19
          sigur va fac o vizita, poate cu baietii din clubul nostru, numai sa mai dea caldura
          si eu sunt pasionat de excursii si iesiri dinastea,mai ales daca e si un grup mai mare.Eu sunt mai dilau,ma sui in masina si plec de nebun prin tara(nu prea departe si sa fie buzunarul mai gros ) bineinteles iau si fata cu mine

          Comment


          • #20
            k ... atunci tine aproape ... eventual daca reusim sa organizam una in retezat te cooptam. oricum poti sa ne faci o vizita si cand mergem prin arad
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #21
              la retezat,am facut un treseu ,pe partea cealalta de pietrele,spre lacul gales.daca stii
              am zis ca nu mai ajung,un traseu de 4h.am ajuns acasa rupt in 14 bucati

              Comment


              • #22
                hmmm ... eu cu sorin am mai facut hei-rupuri prin retezat, dar a fost mai bine.
                desi acum cred ca as pati la fel avand in vedere cata miscare am facut in ultimul an.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #23
                  Deci pe maine la ora 15.00, intalnirea la patinoar, dupa care cine vrea, o luam la iarba verde. Apropo, de fapt cate masini vom fi? Să vedem:
                  1. eu - Rouge de Feu + Gusti
                  2. bubu_vasile
                  3. Sorin_j
                  4.Maveric
                  5. lau
                  6. Marius
                  7. ALY_N
                  8. ?
                  Care mai sunteti doritori? Scuze daca am omis pe cineva.
                  Red_Alin, daca nu poti cu masina ta, spune, ca doara o sa gasim ceva loc si pentru tine.
                  Eu zic ca va fi timp frumos dar rece, asa ca faceti bine si vă imbracaţi gros, ca acolo s-ar putea sa traga ţugul destul de tare.
                  Spuneti, o punem si de un gratar, sau doar de o clisă friptă-n bât?
                  Fiind o iesire aşa la repezeală, eu optez pentru clisă. Spuneti şi voi preferinţele voastre.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Slanina si cu ceapa rosie. Si aruncam odorizantele din masina .....

                    Comment


                    • #25
                      Eventual o caserola, doua de mici ?? Sau dureaza prea mult ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Deci pana la urma mergem sau nu? Daca da spuneti ce aducem(gratar, lemne, mici, etc)
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • #27
                          Numai sa nu va rupeti masinile pe acolo,ca pe drum la urcare se mai gasesc si portiuni cu pietre din acelea "de cale ferata" )))aviz celor cu arcuri sport :P aaaa...da si atentie la baile de ulei,dar am uitat ca loganul e Iron Man ca are scut din fier,dar totusi...)
                          Deci la ora 15:00 la patinoar?acuma sa ma bag si eu in seama, nu e cam tarziu ora aia?pana mai stati pe acolo pana va hotarati ce sa faceti, va prinde intunericul inapoi,iar drumul spre siria, e groaznic cu tot felu de cratere si alte chestii interesante,am fost eu incolo ieri si e de "vis"de ex ieri am pierdut un capac la Skoda lu' un prieten din cauza unui asemenea crater frumos)))
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Shaloo View Post
                            Deci pana la urma mergem sau nu? Daca da spuneti ce aducem(gratar, lemne, mici, etc)
                            Eu oricum merg. Eu nu ma complic cu altceva decat clisa, pita si ceapa. Merge mai repede. Dar fiecare duce ce vrea.

                            [QUOTE=wizard24] Numai sa nu va rupeti masinile pe acolo,ca pe drum la urcare se mai gasesc si portiuni cu pietre din acelea "de cale ferata" )))aviz celor cu arcuri sport :P aaaa...da si atentie la baile de ulei,dar am uitat ca loganul e Iron Man ca are scut din fier,dar totusi...)[QUOTE]

                            Stai linistit, ca in fiecare an urca acolo si masini straine, asa ca, cu un pic de grija se poate urca.

                            [QUOTE=wizard24] iar drumul spre siria, e groaznic cu tot felu de cratere si alte chestii interesante,am fost eu incolo ieri si e de "vis"de ex ieri am pierdut un capac la Skoda lu' un prieten din cauza unui asemenea crater frumos))) [QUOTE]

                            Nu trebuie de mers ca la raliu si craterele pot fi ocolite.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              nu stiu voi, dar pe mine pe vremea asta nu ma tenteaza nici un gratar ... ma uit afara pe geam si bate un vant de te rupe. asa ca daca voi vreti ... e ok. Dar sa va ganditi ca nu vreau sa innoptam pe acolo
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • #30
                                Pai cum am zis, sa aveti haine ca si cum ati urca iarna la munte si va fi placut. Nu va luati dupa soarele de afara, ca acolo este cu dinti foarte mari.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google