Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ideia cu iarba verde ,fata de o parcare incinsa are multi simpatizanti,inbinand utilul cu placutul (rezolvand probleme familiale...sotie,copii si totodata si noi)

    Comment


    • #17
      Pai haideti sa ne organizam putin. Unde , cand si cine? Ca daca o lalaim in halul asta, se intinde topicul si atat.
      Propuneri concrete. De Florii, de Paste, facem ceva? De 1 mai? Si unde?
      Haideti sa fim mai concreti putin.
      Focurile vii? Din Vrancea sau Buzau, nu conteaza.

      Comment


      • #18
        de acord si eu cu iesirile

        Comment


        • #19
          se pare ca ne va prinde pastele viitor pana va organiza cineva o excursie in afara orasului.. @luci tu nu te implici putin?

          Comment


          • #20
            gata s-a inchis acest forum nu se mai discuta nimic pe aici????????????????
            Last edited by lupulucian; 14 April 2009, 19:00. Reason: nu mai scrie in limbaj MIRC

            Comment


            • #21
              Daca ai putut posta, inseamna ca nu s-a inchis

              Comment


              • #22
                Originally posted by gl_mmm View Post
                Traseul este urmatorul: Galati-Focsani-Mera-Andreiasu de jos
                Ultimii 10-15km sunt in reconstructie. Iti trebuie o harta. Zona, desi este o mare curiozitate a naturii, este de o modestie fara seaman.
                in reconstructie?! putin zis. am ajuns pana intr-un sat nu mai stiu exact care (exact dupa ce am trecut un pod peste o apa) si mi-am bagat picioarele in el de drum si m-am intors.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  salve luci scuza-ma ca m-am exprimat asa dar nu la ce te gandesti ma refeream ci la faptul ca nu mai propune nimeni nimic pe aici o iesire ceva sau de genul hai sa mergem
                  Last edited by lupulucian; 14 April 2009, 21:15.

                  Comment


                  • #24
                    in acest weekend , am uitat ca am logan , si am facut legatura intre soveja si lepsa , urmarind sa ajung la cab Cascada Putnei .
                    nu am ajuns la destinatie , dar nu datorita drumului sau a masinii , ci a unei intersectii la care nu am mai stiut incotro sa o iau ( undeva la Manastirea Lepsa ) .
                    am facut o mica pauza acolo ca sa respire si masina si soferul si pasagerii , dupa care am luat-o de la capat .
                    masina s-a comportat foarte bine .

                    Comment


                    • #25
                      cand tranversezi de la soveja la lepsa este o singura intersectie dreapta faci si ajungi la gresu , tg secuiesc si stanga lepsa , focsani nu cred ca ai ajuns la int respectiva ca daca nu ma insel manastirea este inainte de ia

                      Comment


                      • #26
                        cu siguranta nu am ajuns la intersectia aia , pt ca presupun ca aia era cumva " indicatorizata " .
                        din cate am vazut ulterior pe harta , mai aveam ceva drum de facut , dar eu la intersectia unde eram nu aveam nici un indicator , si am preferat sa ma intorc decat sa omor masina pe drumurile alea .
                        nu de alta , dar se comportase destul de bine , si nu vroiam sa abuzez de chestia asta .

                        Comment


                        • #27
                          sunt cam 15 km juma urci si juma cobori dar off rood

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by florynelu View Post
                            nu am ajuns la destinatie , dar nu datorita drumului sau a masinii , ci a unei intersectii la care nu am mai stiut incotro sa o iau ( undeva la Manastirea Lepsa ) .
                            De la Manastire trebuia tinut drumul inainte pana ajungeai la sosea(asa zisa sosea ca e plina de gropi) si de acolo faceai stanga peste pod si pe urma gaseai indicatoare cu Cascada Putnei...nu ai gasit pe nimeni sa intrebi?...pe acel drum(Soveja-Lepsa) am fost daca nu ma insel vreo 6 loganuri la intalnirea de la Lepsa...ahhh...ce vremuri
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ai ratat partea cea mai interesanta a drumului!
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • #30
                                Iesire de tufis,relaxare,soare ,gratare.

                                Un 1 Mai muncitoresc? Se munceste numai la gratar si halbe de ce poate omul sa duca.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google