Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bun asa Relu...pana la regionala de la Cluj...facem o ieseala la inaltime marti?Pe la 18-19?Evident ca iesirea la pescuiala adevarata nu a fost abandonata...si nici cea cu marea.
    sigpic

    Comment


    • Ieseala la inaltime s-a mutat aici...pentru o asa reusita trebuie topic separat.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        Oooo...bun venit...haide-ti aici si turnati tot...poze... impresii... preturi cazare...luciu la bronz etc.
        bine v-am regasit.
        concertul a fost frumos, pot spune ca foarte frumos, muzica tare (langa camping era o discoteca si muzica de la ei in comparatie cu cea de la concert semana ca muzica de la o boxa de masina ) unele melodii ale lui tiesto au fost criminale, foarte frumoase, astazi am descarcat de pe internet ultimul album al lui, care este extraordinar. la concert ne-am intalnit si cu Vitriol (logan club bucuresti)
        vremea a tinut cu noi, in atmosfera cald, apa marii calda, nisip fierbinte, sambata seara s-a mai racorit aerul cu o ploaie care ne-a tinut putin departe de concertul de sambata spre duminica pentru ca duminica la ora 12 trebuia sa plecam din camping iar corturile noastre erau umezite de ploaie. soarele a fost puternic, dar inselator, pentru ca a batut putin vantul si iar m-am inrosit.
        cazarea a fost OK. 20 lei cortul, 10 lei masina si o garantie de 10 lei pe care o primeam la plecare. preturile in camping sunt acceptabile, acolo am si mancat la restaurantul unde lucreaza beci acustic (adi). bungalowurile erau 250 lei, apartamentele erau 500 lei. la mamaia am vazut in fata hotelului grand rex un spectacol aerian nemaipomenit, cu avioane, elicoptere, cu loopinguri, salutari din aripi, rasturnari samd.
        sambata seara ne-am gasit cu unii baieti din constanta, cu vitriol, dada. am mai ras putin, am mai vorbit, am mai aflat lucruri noi despre LCCt
        in mare, cam asa a fost in aceste 3 zile petrecute la mare.
        am urcat pe forum si cateva poze de la concert. am si filmulete, dar sunt prea mari pentru a le urca pe forum.
        Attached Files
        Last edited by bogdan_1984; 9 August 2010, 09:38.
        sigpic

        Comment


        • Bogdane, ai descris si pentru mine, orice as mai spune eu acum, n-ar mai avea cine stie ce relevanta... .

          Cristi (Vitriol) a confirmat parerea lui Relu in ceea ce priveste energia mea, am dansat intr-una, duracell e putin spus, binenteles ca undeva candva ...ACUM, ma simt slabita, dar nu epuizata , cred ca daca as mai avea oportunitatea, as lua-o de la capat chiar din seara asta ( visez..)

          Mi s-a deschis apetitul de mare, de voie buna, de dans, de balaceala, de vacanta, ce sa mai !

          Pozele din postul lui Bogdan definesc starea de spirit a acestui weekend !
          Eu inca sunt sub imperiul ei !

          P.S. Trebuie sa mentionez ca mi-a placut cum a condus Bogdan, eh, uneori ma trezeam cautand pedala de frana, dar in final m-am obisnuit, acu trebe sa ma dezvat
          Last edited by sand'dana; 9 August 2010, 10:37.
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Super tari pozili...da cu cei cu care v-ati intalnit nu aveti poze?
            sigpic

            Comment


            • paaaaiiiii...

              In Constanta nu am avut camera foto nici unul dintre noi, in rest ,,,,pozele or sa confirme...eu m-am intalnit cu Bogdan, el cu sand'dana, noi doi cu Vitriol, siiiii...alte poze ...ce sa spun , Adi nu s-a lasat pozat ...

              si aici o demonstratie a ceea ce am vizionat si trait alaturi de o mare intreaga de oameni http://www.youtube.com/watch?v=PVx85...eature=related
              Attached Files
              Last edited by gl_mmm; 10 August 2010, 13:53.
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • bravo

                Pfoailei! Da' berea, berea, cat costa berea ??? Este de-aia rece rece rece?
                Nu stiu cum, dar anu' asta cred ca n-am sa vad Marea! Si cat as vrea ...

                Comment


                • Foarte misto pozele.....se vede ca v-ati distrat suuper.

                  De ce Mircea sa nu o vezi .....macar un wekend.
                  Sotie de

                  Comment


                  • Regionala Arges si Natioanala Sibiu mi-au cam epuizat economiile! Dar nu-mi pare rau. Adica imi cam pare. Nici eu nu stiu. Shit, la dreaq ... mai sparg o banca!

                    Ma, dar poate facem o intalnire LC Galati direct la Hanu Piratilor!!! Plecam intr-o duminica dimineata la ora 6 din GL, tinem dunga pan' la Mare, ne umflam de plaja, baie, bere, dam ziua buna la constanteni, etc, si apoi inca o dunga acasa. Cate 3-4 loganisti intr-o masina ... sa ne scoatem la carburant ... si gata. Hm? Ce ziceti?

                    Comment


                    • berea e deia buna, la pahar . cea mai buna combinatie este cea cand afara este cald si berea este rece si ieftina (intre 3-5 lei)

                      http://www.tvr.ro/articol.php?id=86879&c=146 asta am vazut noi pe plaja din mamaia din fata hotelului Grand Rex.
                      Last edited by bogdan_1984; 10 August 2010, 12:15.
                      sigpic

                      Comment


                      • pfoaaiii! mai intrebi ? ce? banii ne-au facut pe noi ?

                        Originally posted by gl_mmm View Post
                        Shit, la dreaq ... mai sparg o banca!

                        Ma, dar poate facem o intalnire LC Galati direct la Hanu Piratilor!!! Plecam intr-o duminica dimineata la ora 6 din GL, tinem dunga pan' la Mare, ne umflam de plaja, baie, bere, dam ziua buna la constanteni, etc, si apoi inca o dunga acasa. Cate 3-4 loganisti intr-o masina ... sa ne scoatem la carburant ... si gata. Hm? Ce ziceti?
                        Mircea, te ajutam si noi la spartul bancii, ca si noua ne trebe , dar ce mai conteaza , nu banii ne fac pe noi, noi ii facem pe ei ! Acum ca noua celor care am fost deja, ni s-a deschis apetitul de mare si am reusit sa va starnim si pe voi, pacat ar fi sa nu facem asa o dunga !!! Ar fi super!!!!
                        Eu v-as provoca chiar dintr-o sambata cu o campare de-o noapte la cort, ...oare si acolo mere treaba cu vreo 3-4 loganisti ? oooo, noooo!!! glumesc! dar nu e mare scofala 20 de lei o noapte de campare...
                        numa weekendul asta sa nu fie ca pe mine m-ati pierdut ( 15 - 20 aug sunt la Busteni, la cursuri )
                        Last edited by sand'dana; 10 August 2010, 13:45. Reason: corectare din nou
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Eu propun un weekend in delta.Facem si plaja si sunt multumiti si cei care dau de mancare la pesti.

                          Comment


                          • Mare, Delta, iarba verde - avem unde merge. Important este sa si realizam ce ne propunem. Deocamdata, constat ca din putini cati eram, acum suntem si mai putini. Si e cam greu sa si centrezi si sa mai dai si gol ...
                            Paranteza - ma enerveaza faptul ca unii au parasit clubul fix din cauza mea - paranteza.
                            Revenind, as merge cam oriunde s-ar reuni clubul asta!

                            Comment


                            • Iesim duminica la o racoreala la o garla ceva?

                              paranteza...si din cauza mea...ca i-am ajutat pe unii care nu stiau sa scrie pe forum...ca i-am salvat de la banare pe altii...ca mi-am pierdut uneori timpul de pomana...paranteza...da nu ma intereseaza....acolada.
                              Mircea...nimeni nu moare virgin...are grija viata sa "i-o traga"
                              Last edited by valeriuciprian; 12 August 2010, 13:51.
                              sigpic

                              Comment


                              • ... si cand m-apuca disperarea zic asa: "Putini don'le, putini! Da' buni!"

                                Duminica asta nu pot sa stau mai mult de ora 12, deci zic pas pentru o eventuala iesire.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google