Omologare Jante: Petitie Catre Fabrica

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu am un sandero si ar arata mai bine cu 16 decat cu 15 ca este foarte inalta. ai 2 semnaturi de la mine
    http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

    Comment


    • #32
      Originally posted by al!n View Post
      stergi dimensiunile dupa cauciucurile tale si atunci nu mai au ce compara.
      Stersul inscrisurilor de pe anvelope constituie contraventie asa ca daca faci asta, riscurile de a-ti lua amenta cresc...

      Tin sa repet: haideti sa discutam despre petitie, nu despre metode "alternative".

      Multumesc!
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • #33
        sunt PRO,la o adica o pun si pe sotie sa semneze petitia si chiar pe matusa Tamara.........
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #34
          eu te sustin ca am pus pe logan 205/55/16.succes dar nu cred ca doar suntem in romania

          Comment


          • #35
            si eu te sustin, sa se poata pune o roata echivalent la stock, de 16 ar fi perfect, nici mica de 15 si nici extrema de 17 si 18
            nu de alta, dar talon mic e cam nasol pe strazile patriei, cel putin eu nu as pune ceva sub 55 la talon, un 205/60 sau 55 as pune pe 16".
            dar cum au mai zis ceva colegi mai sus, suntem in romania, sanse nu cred ca avem, dar si petitia asta nu strica, macar incercam
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #36
              Am postat petita online aici:
              How to start an online petition website? If you're looking for the ways to turn your passion into profession here are the steps to start online petition website.


              Nota:
              Link-ul din petitie nu merge, urmeaza sa-l schimbe cei de la petitieonline.ro cat mai curand.

              Am doua rugaminti pentru admini:
              1. Va rog modificati primul post cu link-ul din postul acesta.
              2. Ar ajuta foarte mult un "Sticky"...

              Cum zice romanu' : Sa fie intr-un ceas bun!
              sigpic
              ^Logan turbat (WIP)^

              Comment


              • #37
                Eu am semnat.Cate semnaturi se pot depunde pe aceeasi adresa de e-mail?Ca l-as baga si pe tata,si pe mama ) si toti prietenii.

                PS: In petitie ai scris parametrii cu 2 i,din cate stiu eu se scrie cu un singur "i" ca si metri,kilometri etc.Sper sa nu fie asta o piedica.

                Sa curga cu semnaturi! )
                Last edited by soboBN; 21 April 2009, 19:03. Reason: Automerged Doublepost
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • #38
                  am semnat ,suntem doar 2 pers . deocamdata ,sper sa ajungem la 2mil.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #39
                    De pe un e-mail poti depune doar o semnatura.
                    Am semnat, cu toate ca ma indoiesc de vreun succes, asa cum am mai postat aici. Totusi sunt interesat de cati oameni vor semna...Voi urmari!

                    Comment


                    • #40
                      Am semnat si eu. As fi incantat sa se poata omologa din start 205/55/R16 cum au multe Renault Megane.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • #41
                        semnat!
                        sper sa fie de folos!
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #42
                          Pana acum lucrurile merg destul de greu cu semnaturile
                          Presupun ca lumea e inca in concediu de Paste...
                          Am contactat cateva dintre site-urile romanesti cu stiri auto, gen Automarket, Promotor, poate ne ajuta ei sa promovam petitia.
                          Cat pe voi, dragii mei colegi de pe LoganClub, cum as putea sa va conving sa semnati petitia in numar cat mai mare? Poate e nevoie de un mic... stimulent
                          Attached Files
                          sigpic
                          ^Logan turbat (WIP)^

                          Comment


                          • #43
                            Frumos stimul, dar am semnat al 4-lea...
                            Bafta, dar raman sceptic si cu semnaturile si cu succesul petitiei!

                            Comment


                            • #44
                              Am o nelamurire.Ce faci cu semnaturile dupa aceea?Le duci la Dacia?ca ei sigur nu se uita pe site.
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • #45
                                Dap, dupa ce consider ca sunt destule semnaturi, voi trimite petitia la Dacia. Inca nu m-am gandit cate ar fi destul...
                                sigpic
                                ^Logan turbat (WIP)^

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google