M-am saturat de hoti prosti!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am saturat de hoti prosti!!

    Desi am masina de exact o saptamana, azi noapte au incercat s-o sparga nenorocitii si mi-0au stricat butucul din stanga. Desii nu au reusit sa fure nimic, ma enerveaza teribil faptul ca a trebuit sa merg la politie, la leasing dupa imputernicire iar maine sa merg la asigurari, apoi la service.

    Sa-i ia naiba de hoti prosti!

  • #2
    Si ti-au schimbat tot setul de incuietori?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Pai doar maine merg la Omniasig dar am intrebat si se schimba toate yalele + contact.

      Comment


      • #4
        iti trebuie neaparat o alarma,daca nu tii masina in garaj obligat sa iti cumperi o alarma.

        Comment


        • #5
          E primul pas pe care il voi face pentru ca altfel cred ca imi killaresc astia masina o data pe saptamana. La cat e de umblat pt reparatie, mai bine o alarma!

          Comment


          • #6
            tati eu nu am bagat masina in parcarela bloc pana nu am bagat alarma ,adica m-am oprit direct la alarme,asa ca trebuie sa te grabesti si ai avut noroc ca au fost hoti neexperimentati
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #7
              imi vine sa fac spume cand mai aud cate una ca asta... masina nou-noutza si gata atenteaza drogatii de cartier la ea... ce naiba avea de furat din ea? maciulia de la schimbator? ... inele cromate la aeratoare?!?!?!

              Comment


              • #8
                este destul sa intre in ea si sa faca pagube
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #9
                  da chiar asa iuli aveai ceva in masina? mobil fata la cd player , detector de radar? ce i-a atras???

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    eu pana sa o bag in garaj au atentat la ea sa imi deschida capota de la motor...de deschis nu au reusit dar au strambat capota cu o surubelnita si din cauza asta a trebuit sa revopsesc toata capota...oricum a fost facuta pe casco dar totusi nui ca noua.

                    Comment


                    • #11
                      probabil ca vroia bateria sau cine stie ce aveau comanda
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        iti dai seama,ce comanda taximetristi imediat astia executa

                        Comment


                        • #13
                          pai da cine stie ce aveau aia nevoie
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #14
                            Nu aveam absolut nimic in ea deosebit. Fata de la casetofon era sus, in casa. Altceva nu aveam nimic, cu atat mai mult la vedere. Dracu sa-i ia, cine stie de ce aveau comanda!

                            Ma enerveaza si faptul ca au fortat tare si tabla de sub yala, e putin ondulata iar m**e (scuze) ala de gabor, nu a trecut si aia in dovada. Ma gandesc totusi ca atunci cand pun yala noua, nu se mai observa, "vine la loc".

                            Ca o completare, supararea mea e atat de mare pentru ca nu mi se intampla prima oara. Pana acum am mai avut 2 masini in fata blocului si pe fiecare mi-au spart-o o data. La celalalt logan mi-au furat o data sticla de la oglinda si o data mi-u fortat la fel portbagajul iar la o dacie normala mi-au spart geamul cu un rulment. Niciodata nu au furat nimic pt ca nu au gasit nimic interesant. Nici macar trusa, triunghi, etc.

                            Raspunsul politaiului data trecuta: "trecem des noaptea dar nu vedem nimic. incercati s-o lasati mai la lumina"

                            * M-a surprins placut comportamentul politistului de astazi. Foarte misto s-a comportat. Bravo lor, s-au mai schimbat lucrurile in comportament.
                            Last edited by andrei; 9 November 2007, 22:30.

                            Comment


                            • #15
                              cum sa comportat??? unui prieten iau spart geamu la tuareg cu piatra de bujie i-au furat gps-ul... era parcata in fata vilei in parcarea treatului national ovidiu ajung la el acasa parchez cand vad geamu il sun repede coboara vede si el chemam politia se uita ala aaaa cu asta a spart geamu face 2poze una la masina si una per ansamblu sa se vada in ce zona era masina si la sfarsit vedeti ca au la metro oferta la gps cu tot cu soft si au plecat...

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google