Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intreb aici ca dincolo eram off un program pentru raliul de pe 3 octombrie se poate? ( la stauceni cred ) . multumesc
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • Am gasit pe site la Auto Green Club programul pentru desfasurarea curselor, la sectiunea calendar, program pe care il gasesti in atasament. Daca nu te descurci si nu intelegi programul poti trimite un mail la mihai_pilot@yahoo.com (unul dintre organizatori si administrator al site-ului) sau la sectiunea contact de pe site-ul lor, de regula raspund baietii destul de repede la mesaje. http://www.autogreenclub.ro/contact.php
      Attached Files
      Last edited by sebyup; 20 September 2010, 07:59.
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • aha deci este si pe 2 octombrie, sa vad , poate ajung multam frumos
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • Cristian (BT.44.KOL) ce ai patit in seara asta?... ca am vazut ca erai oprit de politie in fata la Directia Muncii, in jur de 20.35 cred ca era.
          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

          Comment


          • Putin oprit pe dreapta,nimic deosebit,doar un control,sau mai bine zis pt a fi martor pt unul care zicea ,,organul"ca a gresit, insa eu ii explicam ca nu am vazut nimic ,oricum si astea fac parte din viata,nu? Imi cer scuze dar nu te-am vazut,eram prea absorbit de eveniment.Toate cele bune

            Comment


            • Am vazut ca erai prins cu "organu", ca atunci cand am trecut eu pe acolo ai scapat si actele (presupun ca erau actele) pe jos... Bine ca nu a fost nimic grav. Asa e "organu", vrei nu vrei trebuie sa fii martor...
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • nu e obligatoriu sa fii martor....

                Comment


                • Nu e obligatoriu sa fii martor insa vazand ca nu vreau sa fac cum spune el m-a luat la cautat la acte(permis,asigurare ,actele masini,becuri si asa mai departe),azi surpriza ,am fost chemat la Politia rutiera sa vada daca nu mam razgandit,ceva nu a fost in regula,a vrut sa-l prinda cu ceva pe tipul acela insa pana acum nimic,am cerut explicatii si nici un raspuns clar,am facut o cerere catre Orhei(seful lor)sa imi explice de ce atata drum pt nimic.Astept un raspuns in 5 zile lucratoare,oricum nu vad un raspuns nici de la el clar ,dar asta e,cu toate ca stiam ca sunt in greva si nu mai dau amenzi sau ceva de genul asta.

                  Comment


                  • conform legii nu au cum sa te puna martor daca declari ca nu ai observat evenimentul pentru care te pun sa semnezi. ei pot sa te treaca la rubrica "martor" dar atat timp cat nu semnezi nu are nicio valoare.
                    auzi la ei... daca nu te-ai razgandit sa fii martor... de parca te-ai duce la piata si negociezi pentru o legatura de patrunjel.
                    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                    Comment


                    • sa ne mai descretim fruntile intrati aici http://www.youtube.com/watch?v=K4r-fIcYLMI asta e pt bugetari

                      continuare http://www.youtube.com/watch?v=nS3vLUKQ4oU
                      Last edited by cirstian76; 24 September 2010, 08:38. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • tot pentru veselie....
                        Iata cum poti scapa de cea mai crunta razbunare a iubitei parasite. Sa nu uitam insa ca e mai bine sa previi:)

                        Comment


                        • Execut service(curatare,formatare,gasirea problemei) calculatoare(inclusiv laptop-uri). Configurez sisteme(comanda se face pe un magazin online de foarte mare incredere din Bucuresti).
                          PRET VERIFICARE TEHNICA: 30-50 lei (in functie de monstrii pe care ii gasim in unitate)
                          TELEFON: 0746072786

                          P.S: Daca nu ar fi criza, evident membrii LoganClub aveau reducere (adica sa dea acolo o limonada la CL.)
                          My Ride - Prestige 1.6 16v

                          Comment


                          • eu as face si fara limonada pentru membrii clubului. fara suparare.

                            Comment


                            • Maine este raliu in Botosani.

                              Comment


                              • Mai exact unde?
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google