A Reusit Cineva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu este posibil

    Comment


    • #17
      Originally posted by Tudor_cj View Post
      masina mea a fost facuta pentru germania
      Normal, toate masinile pentru export au functia activata.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Si masina mea are blocare a usilor automata si este cumparata din romania!

        Comment


        • #19
          Si era activata din fabrica? Inclusiv semnal de viteza in UCH?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            Am vesiunea kiss fm !

            Comment


            • #21
              am alarma astra si dupa 5 -10 secunde dupa ce pun contactul se blocheaza usile (laureat plus )

              Comment


              • #22
                Eu tot nu inteleg, care e avantajul ca se blocheaza usile?
                niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                Comment


                • #23
                  @dani p nu prea ai nici un avantaj, cu timpul mecanismul de deschidere a usilor spate se va strica (pt ca se blocheaza si pe interior si tzaranul trage de clapeta sa deschida). Eu blochez usile din buton doar cand sunt singur in masina si in alt oras.

                  Comment


                  • #24
                    vasile...la mine usa dreapta spate face o mica galagie cand descui masina din butonul de pe consola si din telecomanda. banuiesc a fi actuatorul. dar nu a fost nici un taran de un an de zile care sa traga de usa. si oricum nu vad ce treaba are sistemul de deschidere cu cel de la inchiderea centralizata
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #25
                      blocarea usilor automata,este foarte buna!...in bucuresti cand se deschide usa la semafor si iti sterpeleste ce ai pe acolo

                      Comment


                      • #26
                        acum o spun direct, si eu stau in rahova frate, dar ma jur ca in cartierul crangasi nu merg fara sa blochez usile, la cum se fura acolo direct din masini in fata mea la semafor, de am ramas fara cuvinte si reflexe, ma uitam ca prostu cum fuge tiganu cu cutia de marfa, fara nici un fel de aluzie la cei care locuiesc acolo, dar.......fara cuvinte. PS nu aveti cum sa ma faceti sa imi schimb parerea nici daca mai traim o viata 2 3 4 5 6 7 8 9. O seara buna si ocoliti cat puteti acel cartier, si giulestiul la fel;)

                        Comment


                        • #27
                          unii ziceti k functia nu e activata pentru ca cei de la Dacia se zgarcesc la cativa cm de cablu. problema e mult mai ampla atunci cand de tine seama de calculatia costurilor. nu stiu cati aveti studii economice dar activarea unei astfel de functii presupune cablu in plus si manopera in plus. avand in vedere ca productivitatea fabricii e destul de mare...cca. 1 masina la 9 minute conteaza ff mult fiecare secunda. daca creste timpul de fabricatie, scade productivitatea pe schimbul de 8 ore si astfel cresc costurile fixe unitare.

                          Comment


                          • #28
                            unu are, unu nare ..., da spaga, cat e?

                            Si eu am KISS, dar nu am functia activata din fabrica!
                            Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              cine nu are nu are functia activata, aceasta se activeaza cu un fir tras si un prieten cu laptopul
                              sigpic #

                              Comment


                              • #30
                                maine am sa incerc si eu ,chiar sunt curios daca merge
                                http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google