Restu-s Vorbe... Sau Cum Sa (nu) Faci Vorbe!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai de la el m-am inspirat si eu, dar foarte greu se gaseste plinta de plastic neagra, eu doar am modificat un pic sistemul de prindere prin ingroparea capetelor suruburilor.

    Comment


    • #32
      vesnic romanu e inventiv )
      cum dracu sa prinzi bara aia cu holsuruburi sa mai le si lasi la vedere )) maine poimaine ne trezem ca pune unu inloc la maneru de la usa clantza de la baie....fantastic )
      sigpic

      Comment


      • #33
        Sa stii Evo ca nu se vad acele holsuruburi asa de tare. Trebuie sa te apleci si sa fii la nivelul lor ca sa vezi cu ce e prins. Sa stii ca "live" chiar nu arata rau.
        sigpic

        Comment


        • #34
          plus ca acele capete se pot astupa cu mastic negru si totul este in ordine! ;) daca ti se sparge dai 8 lei si-ti iei alta !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #35
            Cateva vorbe auzite azi prin Arad...

            Se aude ca undeva prin centru ar fi cazut ceva meteoritzi (ce sunt aia??) exact pe sina de tramvai! Si cica de aia nu mai circula tramvaiele prin centru!!!
            Si ca sa fie totul in regula pana la capat, chiar daca e criza imobiliara in plin avant, unii s-au apucat sa construiasca "vilutze", CULMEA! pe aceeasi linie de tramvai... restu's vorbe (las pozele sa vorbeasca).

            P.S. Rog comentarii decente, fara iz astro-electoral.
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • #36
              Meteoritul l-am vazut si eu, dar nu m-am gandit sa ma duc sa vad daca are ceva forme de viata extraterestre prin el sau niscaiva carti de credit fara limita de retragere... DAMN!! Acuma oricum nu mai are rost sa ma duc, ca deja s-a facut langa si mini-statia de cercetare (ca numai de atata au avut bani de la buget cercetatorii).
              sigpic

              Comment


              • #37
                Cercetatorii care sunt interesati pot sa mearga sa ia probe sa vada de pe ce planeta este meteoritul

                Comment


                • #38
                  si eu vreau plinta dinaia..e plinta de parchet cumva? si cum ai indoit-o la 'colturi' ?
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #39
                    Tot prin Arad se aude ca dupa caderea meteoritului si infiintarea statiei de cercetare in imediata apropiere, ar mai fi aparut si "Logane" modificate genetic, ca urmare a nivelului ridicat al radiatiilor... restu's vorbe!

                    P.S. Daca se recunoaste cineva in poza sa ne spuna cum sta cu radiatiile!
                    Attached Files
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • #40
                      hahahaha ...

                      ar putea lua astia de la dacia modelul ... arata mai bine decat sandero
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #41
                        Sorine da Loganul meu nu il mai faci de politie??

                        Comment


                        • #42
                          Mai stai un pic sa mai cada un meteorit si poate se transforma in vs. predator.

                          Comment


                          • #43
                            la prima vedere nu mi-ai placut poza...dar acuma am impresia ca este un mini-logan cu jenti de 18-19

                            Comment


                            • #44
                              As face eu o vorba de la intalnirea de azi, bazandu-se pe principiul "Cu teaca la centura".

                              Comment


                              • #45
                                Sa fiu un pic rau: Si ce te opreste ?? Care a fost cutitarul/pistolarul/ ninja nostru loganist ?

                                Sau e secret ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google