liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dsign View Post
    IN we am fugarit un 328i, pisicuta coupe. Pe accelerare dadea cu fum. La peste 160 isi lua avans. Sub 160 eram cu el, in curbe peste el... Se pune? (omul si-a pus ambitia)
    inseamna ca era terminata. e masina de 7 secunde suta

    Comment


    • M-am gandit ca poate scrie la misto 328 pe spate. Stiu si eu ce poate una de-asta in mintile ei.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • ii cred in stare pe astia cu BMW uri sa faca Vitan isme dastea. putine mai sunt Beemerurile la noi in tara care respecta legea germana a puritatii masinii.

        eu m am luat cu un 316i 105 cai din '90. a scos sufletul din mine si tot la portiera lui fata am ramas. masina lui putea fi expusa fara probleme in muzeul BMW atat de perfect arata si mergea.
        318i 115 cai nu mai discuta cu 16v. le am avut pe amandoua in familie si am facut ceva teste

        Comment


        • yuri prietene nu stiu cum spui tu ca stai cu un dci de 85 stock langa o masina de 150 cp...putere aproape dubla...ti am mai spus eu am dci de 85 cu soft si crede ma ca stiu cum merge.nu mai ridica atata dci in slavi ca nu e asa...iar daca a fost amicala...poate prietenul tau te a lasat sa te bucuri cum zicea XP ul adica nu o calca la adevarata putere.cu bine.
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • FLR : Daca 1.5 DCI e slab de ce ti-ai mai cumparat prietene?Sau de ce nu ti-ai luat 1.6 16V daca tot e asa racheta?Ca vad ca pupi de nu mai poti pe posterior benzina dar tu culmea ai diesel ! Cum vine asta? Si eu nu am zis ca BMW 318 is nu ma facut !Eram penibil sa afirm ca nu ma facut ala pe mine! dar daca nu ati priceput mesajul ce sa va fac ...eu am zis ca ne-am dat DIN MERS din treapta 2 la 40 km/h pana la sfarsit de 3 ,si am stat ca prin minune cu el pana la capat de 3 pe urma sa dus ca racheta !nu am facut liniuta cu el ca ma nenorocea...!Si pe urma am testat si viteza maxima pe o portiune buna de drum drept ,iar eu am ajuns la 170 si am franat mai devreme ca altfel ma rasturnam cu atelajul de innalt ce e ,si el a franat mai tarziu dar deja avea 190 km/h + fapt ce demonstreaza clar puterea in plus a masinii ! asta a fost tot ! Acum esti /sunteti multumiti?

            Comment


            • Vad ca nu va potoliti din "diesel vs benzina".
              Yuri, ai mai avut BAN pentru offtopic, de data asta BAN-ul va fi permanent daca continui in stilul asta.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • cum ziceam ... capacitatea sau incapacitatea fiecaruia de a intelege ce se intampla si a relata mai departe .Ai zis ca pe capat de 3a te ia ... apai tin sa iti amintesc ca pe capat de a3a nu ai saracul de tine nici 120 pe bord cat are benzinarul dar mai 160 pana la cat ziceai ca stai langa el .
                Last edited by Cristi_Xp; 5 October 2011, 13:15.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • viseaza in continuare la 120 pe sfarsit de a 3 a...esti cu totul paralel de realitate yuri!
                  http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                  Comment


                  • e acelasi lucru, yuri ar trebui sa fii fericit, macar omu ti-a spus ce vroiai sa auzi

                    Comment


                    • Si PM-urile se sanctioneaza la fel ca posturile.
                      Acum va rog sa reveniti la subiect.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • adica ce ai scris tu ti a dat Yuri pe pm ?

                        Comment


                        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          Si eu ma mai acceleram cu cate unu cu un punto de 1.2 de il lasam sa se chinuie si luam un pic piciorul de pe gaz sa ii dau impresia ca vine langa mine iar apoi acceleram un pic ... In mintea lui iti dai seama ca a povestit la toti pretenii ca loganu e de kko ca a stat langa el sau aproape ...
                          Numai tu esti de vina si pe Yuri l-au amagit mai multi ca tine si uite unde sa ajuns

                          Comment


                          • FLR , PM (private message) , din cate stiu aceste mesaje nu se fac publice, oricat de injurioase sunt , esti precum copii aia de se plang la altii mai mari.
                            Urat , nu se face asa .

                            Comment


                            • XP vezi ca dci 85 cp pe capat de a3 are 120 km/h pe testate,cel de 70cp nu duce 120 poate....si nu am de ce sa mint iar in legatura cu bmw-ul de 150 cp cred ca ala avea chef de misto vroia sa iti vada fata cat de fericit poti fi....stima

                              Comment


                              • e maxim de 120 ... si ala un pic fortat .M-am uitat si eu pe iutub la niste filmulete inainte sa postez ,nu am postat doar sa ma aflu in treaba .
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google